Mezoporācija. Vai reāla alternatīva injekcijām?

Rakstot par skaistumkopšanu man ir bijusi iespēja izmēģināt dažādas skaistumkopšanas procedūras un metodes. Un ir tikai dažas, par kurām varu ar pārliecību teikt – jā, tā patiešām strādā. Viena no tādām ir mezoporācija.

Šīs procedūras būtība – bez injekcijām, ar elektrisko impulsu palīdzību ādā tiek ievadīts aktīvo vielu kokteilis. Protams, procedūras efekts ir atkarīgs no šī kokteiļa sastāvdaļām. Es testēju mezoporāciju ar Mesoestetic kosmētiku, par kuras efektivitāti esmu pārliecinājusies jau vairākkārt. Izmantojamās sastāvdaļas tiek izvēlētas individuāli, vadoties no ādas vajadzībām. Jau gatavai bāzei speciāliste pievieno vitamīnus, dziļos ādas mitrinātājus vai mikroelementus. Pēc tam, izmantojot metāliskus uzgaļus, ar īsu elektrisko impulsu palīdzību kokteilis tiek ievadīts ādā. “Ierīce, kas aprīkota ar īpašu TMT sistēmu, ar elektrisko impulsu palīdzību uz sekundes simtdaļu rada elektrisko lauku, kas atver ādā īpašus ūdens kanālus. Pa tiem aktīvās vielas tiek nogādātas šūnās tieši tur, kur tas nepieciešams,” skaidro kosmētiķe Terēze Beļkova.

meso tnt

Procedūras laikā rokā jātur metāla elektrods, otram uzgalim tiek pievienota aktīvo vielu ampula, kuras sastāvs ar elektroimpulsu palīdzību tiek ievadīts dziļi ādā.

Procedūras laikā brīžiem mutē var sajust metālisku garšu, nelielu vibrējošu, durstīgu sajūtu, bet kopumā tā nerada diskomfortu. Mana āda visu aktīvo vielu ampulas saturu uzsūc nepilnu 20 minūšu laikā. Pēc procedūras nav novērojams apsārtums vai tūska, tāpēc uzreiz varu doties tālāk savās dienas gaitās. Rezultāts mani patiesi pārsteidz. Svaigums un acīm redzams ādas tonuss ir pirmais, ko pamanu nākamās dienas rītā. Seja kļuvusi tāda kā piepildītāka, krunciņas nav tik izteiktas, āda ir manāmi tvirtāka. Diemžēl, pēc aptuveni 10 dienām rezultāts mazinās, tādēļ noteikti iesaku veikt mezoporācijas procedūru kursu. Ieteicamas aptuveni 5 procedūras ar dažu nedēļu intervālu. Pēc tam vēlams veikt uzturošu procedūru – vienu ik pa 3 mēnešiem.

Runājot par efektu, man gribētos mezoporācijas procedūru pielīdzināt injekcijām, jo āda patiešām ir dziļi mitrināta, tvirta, uzlabojusies tās elastība. Terēze Beļkova tam piekrīt daļēji. “Mesoestetic piedāvātā TMT sistēma uz šo brīdi patiešām ir porgresīvākā šāda veida ierīce. Tā gan neaizstāj mezoterapiju, bet ir lieliska alternatīva, it sevišķi tiem, kuri nepanes sāpes, bez kurām neiztikt veicot injekcijas,” atzīst Beļkova.

tmt

TMT mezoporācija sistēmai ir vairākas programmas, kas ļauj risināt dažāda rakstura problēmas. To iesaka arī kā metodi cīņai ar akni, pigmentāciju, ādas atjaunošanai kakla un dekoltē zonā, kā arī ķermeņa problēmzonām.

Procedūra pieejama Skaistuma klīnikā 4.Dimensija (Pulkveža Brieža 15)

www.dimensija.lv, www.dynasty.lv

Cena no EUR 80.00

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *