Vasaras must have – Bioderma Perfecteur ar SPF30

Jūra, ciemošanās pie draugiem, izbrauciens ar riteņiem… Kosmētikas maks ir pats pēdējais smagums, ko vēlamies vadāt līdzi. Ideāls risinājums ir jaunais Hydrabio Perfecteur ar SPF30, kas apmierina visas ādas vajadzības vasarā.

Franču kosmētikas zīmols Bioderma šovasar ir atvieglojis manu dzīvi. Ja godīgi, līdz šim došanos izbraukumos allaž apgrūtinājusi galvas lauzīšana par to, kuri produkti no mana kosmētikas plaukta ir pelnījuši doties līdzi. Lai cik centīgi visu nepārdomātu, tāpat kaut kas piemirstas. Pirmais ieguvums no Bioderma bija micelārais ūdens SensibioH2O, kas pieejams dažāda lieluma iepakojumos un nodrošina ideālu ādas attīrīšanu, ieskatot atbrīvošanos pat no ūdensnoturīgas acu tušas. Tagad tam pievienojies Hydrabio Prefecteur ar SPF30, kurš ir lielisks mitrinātājs, ar anti age iedarību, vienlaikus aizargājot ādu no kaitīgās ārējās vides iedarības un saules.

Bioderam rupnica

Man bija iespēja pabūt arī Bioderma ražotnē un pašai pārliecināties par to, kā (jau kopš 1977.gada) šeit top minētā zīmola produkti. Ne velti Biodermas produkti tiek saukti par dermo kosmētiku. Tas ir tādēļ, ka kompānija veikusi ievērojamu izpētes darbu, lai izprastu ādas dabiskās funkcijas. Tādā veidā tās ražotā kosmētika ne tikai koriģē konkrētu problēmu, bet iedarbojas uz ādas bioloģiskajiem procesiem, ilgstoši atjaunojot tās dabiskās funkcijas un līdzsvaru. Tieši tāpēc šis zīmols ir tik iecienīts kosmetologu un dermatologu vidū.

biodema1a

Noteikti jāakcentē arī šīs kosmētikas efektivitāte, jo Bioderma izmanto tikai 100% biosaderīgas, tīras un dabiskas aktīvās vielas, kuras respektē ādas fizioloģiskās funkcijas. Tāpēc to var lietot pat visjūtīgākās ādas īpašnieces. Atgriežoties pie krēma Hydrabio Perfecteur – tas spēj uzlabo epidermas apūdeņošanu un raga slāņa necaurlaidību, tādejādi neļaujot ādai zaudēt mitrumu. Produkts satur ābolu sēklu ekstraktu, PP vitamīnu, kā arī salicilskābi, hialuronskābi un E vitamīnu. Šis komplekss vienlaikus mitrina, aizsargā no UVA/UVB stariem, padara ādu mirdzošu un gludu. Krēmam ir viegla tekstūra un pavisam maigs tonis, kas izlūdzina ādas krāsu. Un tas ir tieši tas, ko to mēs gaidām no kosmētikas vasarā!

Bioderma 2a

Cena  € 21.55

Piejams BENU aptiekās.

Foto: Shutterstock, publicitātes foto

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *