Vai solis nākotnē? Testējam Dzintara Future Formula

Par kosmētikas ražotāja Dzintars produktu saturu nekad neesmu šaubījusies. Taču tā īsti palikt uzticīgai šim zīmolam traucēja izstrādājumu iepakojums, dizains un pasniegšanas veids. Ar Future Formula uzņēmums beidzot spēris soli uz priekšu.

No Future Formula trim līnijām izmēģināju Stem Cells ar augu cilmes šūnām. Līnijā ietilpst acu krēms, serums, dienas un nakts krēms. Visu produktu tekstūras ir līdzīgas – patīkami vieglas, kas nerada taukainu sajūtu un uzreiz iesūcas ādā.

dzintars teksturas

Serums, dienas krēms un nakts krēms (no kreisās).

Pirmais, ar ko šī līnija mani uzrunāja, bija ārkārtīgi patīkamais aromāts. Svaigā, dabiskā,  sulīgā ābola smarža rada tīkamu psiholoģisku komfortu pēc produkta uzklāšanas. Jāatzīst, ka man šis aspekts ir ļoti svarīgs. Tā kā es neciešu sintētiskus aromātus, tad kādu laiku centos izvēlēties produktus, kuriem vispār nav nekādas smaržas. Šajā gadījumā smarža ir izteikta, taču tā neatgrūž, bet raisa pozitīvas asociācijas.

dzintars cover

Produktus uzsāku testēt, esot Indijā, kur vidējā dienas temperatūra bija aptuveni 35 grādi. Tas man ļāva novērtēt šā produkta iedarbību, it īpaši spēcīgo mitrināšanu. Atgriežoties no siltajām zemēm, it sevišķi, ja tur pavadīts ilgāks laika posms, mana āda allaž bijusi sausa, ar izteiktākām krunciņām. Šoreiz – nekā tamlīdzīga. Tāpēc varu ar pārliecību teikt, ka solījums novērst kolagēna (paaugstina ādas elastību, uzlabo ādas tvirtumu un toni) zudumu patiešām atbilst realitātei.

pizap.com14920617453231

Līdzās augu cilmes šūnām (ābols, ēdelveiss, ceļteka) šī līnija satur īpašas vielas – transportierus, kas ļauj produktā esošajām aktīvajām sastāvdaļām iekļūt dziļākos ādas slāņos. Tas ir ļoti būtisks aspekts, jo vairums kosmētisko līdzekļu darbojas ādas virskārtā, kas sniedz īslaicīgu efektu. Iekļūstot dziļāk, aktīvās vielas spēj iedarboties uz ādas atjaunošanas procesiem, tos aktivizējot. Tādējādi sejas ādas karkass tiek stiprināts no iekšienes un rezultāts ir labāk izteikts un noturīgāks.

Un visbeidzot – noteikti jāuzslavē iepakojums. Tas ir mūsdienīgs, ar dozatoru, ekskluzīvā zelta krāsā, radot asociāciju ar dārgu produktu, kāda patiesībā arī ir šī līnija (acu krēma cena ir 55 eiro, seruma – 60, dienas un nakts krēma – 75 eiro). Taču cena viennozīmīgi ir tā vērta, jo produkti ir efektīvāki par lielu daļu ārzemju analogu. Tāpēc varu atzīt, ka Dzintars patiešām spēris nozīmīgu soli savā attīstībā un pēc šīs līnijas izmēģināšanas ar interesi iepazīšos arī ar produktiem, kuri satur gliemežu ekstraktu un melnos ikrus.

Teksts: Una Ulme

No tags 0

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *