Kā uzveikt akni? Pieredzē dalās Marija Linarte

Aktrise Marija Linarte ir atradusi dabisku un vienkārši īstenojamu veidu, kā tikt gala ar hormonālo akni, izmantojot kurkumu un nīma pulveri. Mēs izmēģinājām viņas sejas maskas recepti un secinājām, ka tā ir īsta skaistuma brīnumnūjiņa.

Bēdīgā pieredze

Marijas Linartes sejas āda allaž bijusi perfekta, līdz nepareizas kontracepcijas izvēles dēļ, aktrise saskārās ar nopietnu problēmu – hormonālo akni. Vairāku gadu laik;a izmēģinātas dažādas metodes, taču bez rezultātiem. “Atceros šādu ainu – apdullusi klausos dermatoloģē, kura vienu pēc otras izraksta receptes (protams, ka zāles ir viena par otru dārgākas). Viņa apgalvoja, ka situācija lēnām uzlabosies. Tā arī bija, bet tad kļuva  vēl sliktāk. Pārdzīvoju, raudāju, kas vēl vairāk visu pasliktināja. Mēģināju to visu maskēt ar kosmētiku, taču arī tas neko nedeva,” atceras Marija. Tā kā aptiekās pieejamie līdzekļi nelīdzēja, viņa sāka  interesēties par ajūrvēdu un tajā laikā satika arī savu pašreizējo kosmetoloģi Irinu Sidorčenko, kura ārstēšanu sāka ar pamatīgu sejas attīrīšanu.  “Vēlos dalīties savā pieredzē, jo redzu, ka par šo tēmu trūkst jēdzīgas informācijas,” atzīmē aktrise.

IMG_8616 copy

Ajūrvēda + labs kosmetologs = rezultāts

Marija stāsta, ka ar katru kosmetoloģes izspiesto pumpu, pazudis arī aizvainojums. Taču, ja ķermenis nav tīrs, ar to vien nepietiek. Tāpēc pie šāda veida problēmām ļoti būtiska nozīme ir organisma attīrīšanai. Marijas atklājums ir mums labi zināmā garšviela kurkuma un ārstnieciskais nīms. Abiem šiem augiem piemīt nomierinoša, antibakteriāla un pretiekaisuma iedarbība, bet lietojot iekšķīgi tie veic organismu attīrošu funkciju un palīdz izvadīt toksīnus. “Nīma pulveri dzeru ikdienā, bet ar eļļu apstrādāju pūtītes. Ja vakarā redzu, ka veidojas pumpa, klāju tajā vietā nīma eļļu un no rīta viss ir kārtībā. Ja pūtītes ir vairākās vietās, sajaucu nīma eļļu ar kokosa eļļu un lietoju kā nakts masku visai sejai,” stāsta Marija. Nīma pulveris ir arī ļoti efektīvs līdzeklis matu stiprināšanai un blaugznu novēršanai.*

03-maska

Maska pret pinnēm un sausu ādu

Mēs kopā ar Mariju izmēģinājām masku, kurā izmantots Nīma pulveris (1tējkarote), Kurkuma pulveris (1tējkarote) un nedaudz rožūdens. Visas sastāvdaļas sajaucām līdz putriņas konsistencei, klājām uz ādas un noturējām 30 minūtes. Tā kā kurkuma atstāj uz ādas dzeltenu nokrāsu, pēc maskas noņemšanas papildus ādu attīrījām ar eļļā samitrinātu vates plāksnīti. Šādu masku var izmantot ne tikai problemātiskas ādas gadījumos. Pati pārliecinājos – tā lieliski mitrina ādu. Nākamajā rītā, pēc sejas mazgāšanas, nejutu nepieciešamību uzklāt krēmu, lai gan parasti jūtu viegli velkošu sajūtu. Šo masku iesaka lietot arī ādas toņa izlīdzināšanai un cīņai ar pigmenta plankumiem.

01-cover

Galvenais ir rīkoties

“Ja par nīma, kurkuma un pareiza uztura iedarbību uz akni būtu uzzinājusi agrāk, tas man būtu aiztaupījis šos garos eksperimentu gadus un iztērēto naudu pie dermatologa, aptiekās un kosmētikas veikalos,” secina Marija. Nobeigumā viņa padalās ar vēl kādu vērtīgu atklājumu – Amla sulu, kuru viņa sākusi lietot ikdienā. Tas ir spēcīgs antioksidants un C vitamīna avots, kas stiprina imunitāti, uzlabo vielmaiņu, attīra asinis un zarnu traktu, novēršot vīrusu un baktēriju slimības. “Jārūpējas par sevi kā iekšēji, tā ārēji un jāmīl sevi, tad arī labi jutīsies un izskatīsies” rezumē aktrise.

*pirms nīma preparātu lietošanas ārstnieciskos nolūkos ieteicams konsultēties ar ajūrvēdas speciālistu. Nelietot grūtniecības laikā vai plānojot bērniņa ieņemšanu.

Raksta pārpublicēšana bez Ageless atļaujas – aizliegta.

No tags 2

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *