Vai revolūcija ādas atjaunošanā? Testējam Juvéderm® VOLITE

Pienāk brīdis, kad krunciņas vairs nav galvenais uztraukuma cēlonis saistībā ar novecošanu. Manāmāks kļūst ādas tonusa zudums, ovāla atslābums, ādas tonis vairs nav viendabīgs. Viens no jaunākajiem risinājumiem kompleksai ādas kvalitātes uzlabošanai ir Juvéderm® VOLITE injekcijas, ko devāmies izmēģināt.

Rakstot par skaistumkopšanu, esmu izmēģinājusi daudz un dažādas procedūras, metodes, preparātus, taču fillerus – nekad. Tas tāpēc, ka līdz šim filleru būtība man saistījās ar pildvielu. Respektīvi – krunciņa tiek aizpildīta, it kā uz brīdi izlīdzināta, bet ādas kvalitāte no tā neuzlabojas. Un kur nu vēl dažādie briesmu stāsti par to, ka fillerus var redzēt cauri ādai, tie mēdz migrēt, slikti uzsūcas un tā tālāk. Paldies, tas man nebija vajadzīgs.

Tā nu kādu laiku par šo metodi pat neinteresējos, līdz izdzirdēju par Juvéderm® VOLITE injekcijām. Paši ražotāji gan šo preparātu nedēvē par filleri, bet par ādas kvalitāti uzlabojošu injicējamo produktu. Tā kā skaistumkopšanas speciālisti par to runā jau kopš gada sākuma, es nevarēju turpināt stāvēt malā un nolēmu to izmēģināt.

Kas lācītim vēderā

Sākšu ar to, ka Juvéderm® VOLITE pamats ir hialuronskābe, kas, kā zināms, mūsu ādā veidojas dabiski un atbild par ādas mitrumu, tonusu, tvirtumu, elastību. To izmanto kā mezoterapijā, tā biorevitalizācijā, un metodes savstarpēji atšķiras ar hialuronskābes koncentrāciju, molekulmasas lielumu, blīvumu, noārdīšanās ātrumu. Tad nu, lūk – tieši tas, cik ilgstoši hialuronskābe darbojas ādā, stimulējot tās atjaunošanās procesus, ir viens no noteicošajiem konkrētās metodes efektivitātes rādītājiem. Un tā ir pati galvenā Juvéderm® VOLITE inovācija – šis ir pirmais šāda veida preparāts, kas ar vienu (!) procedūru spēj nodrošināt efektu līdz pat deviņiem mēnešiem (tas iespējams, pateicoties zīmola Allergan patentētajai Vycross tehnoloģijai).  Tātad hialuronskābe sadalās pakāpeniski, un visu šo laiku tā veic savus uzdevumus – mitrināšanu un šūnu atjaunošanās stimulēšanu. Tā rezultātā ilgtermiņā tiek risinātas visas būtiskākās, ar ādas novecošanos saistītās problēmas: krunciņas kļūst mazāk izteiktas, āda elastīgāka, bet ādas tonis – svaigs un vienmērīgs.

02a-juvederm

Kā tas notiek

Tā kā dažādas injekciju metodes esmu lietojusi regulāri, no paša procesa nebaidos. Zinu, ka sāpēs, bet tas vienmēr ir paciešami. Šajā gadījumā tieku pasargāta pat no mikrodūrienu sāpēm – ārste uzklāj uz sejas atsāpinošu gelu, turklāt preparāta sastāvā ir lidokaīns, kas mazina diskomforta sajūtu procedūras laikā.

Pēc manas ādas stāvokļa novērtēšanas preparāts vienmērīgi tiek injicēts sejā (izņemot pieri), bet koncentrētāk tieši manā problēmzonā – ap acīm. Papildus preparāts tiek ievadīts arī kakla zonā, kur pēdējā laikā esmu sākusi novērot ādas atslābumu. Vietās, kur izdarīta injekcija, ārste veic nelielu masāžu, tā stimulējot līdzekļa uzsūkšanos. Piebildīšu, ka atšķirībā no biorevitalizācijas pēc šīm injekcijām nepaliek tā dēvētās papulas. Procedūra ir ātra un ilgst tikai aptuveni 20 minūtes. Pēc tās āda ir tikai nedaudz apsārtusi un es mierīgi varu doties ārā uz ielas, jo tūska vai kādas citas manāmas injekciju sekas nav novērojamas.

03-juvederm

Rezultāts

Prieks, ka nākamajā dienā mani ieplānotie darbi procedūras dēļ necieš. Ir novērojams neliels zilumiņš uz vaiga, par ko ārste brīdināja jau procedūras laikā. Taču to var viegli nomaskēt ar tonālo līdzekli. Kakla zonā manāma tāda kā pumpiņa, ko, pēc speciālistes ieteikuma, pamasēju, un dienas laikā tā pazūd. Pats pirmais, ko pamanu pirmajās dienās pēc procedūras, – ādas toņa izmaiņas. Tā kļuvusi ievērojami svaigāka, izskatos spirgta un atpūtusies. Pēc aptuveni nedēļas redzu vispārēju ādas tonusa uzlabošanos, ir sajūta, ka seja kļuvusi tāda kā piepildītāka. Šajā laikā manāmas izmaiņas arī manā galvenajā problēmzonā – krunciņu tīklojums ap acīm ir mazāk izteikts, pat dziļās grumbas kļuvušas mazāk redzamas. Apziņa, ka preparāts turpinās darboties līdz pat vasarai, burtiski spārno! Tas nozīmē, ka uz šo laiku varēšu beigt uztraukties par ārējo izskatu un iztikt ar ikdienas sejas kopšanu un kosmetologa apmeklējumu. Arī fakts, ka nav nepieciešams procedūru kurss, ir būtisks ne tikai no finansiālā viedokļa, jo nereti dažādu iemeslu dēļ tas netiek iziets pilnībā un gaidītā efekta līdz ar to nav.

Una portrets

Pēcvārds

Es apzinos, ka, neko nedarot, skaisti novecot nav iespējams. Protams, ja ir laba ģenētika, tas ir vienkāršāk, taču tas nav mans gadījums. Brīžiem šķiet, ka vairs nekas nedod rezultātu, tāpēc jaunas, efektīvas metodes ļauj uzelpot – plastikas ķirurgs lai pagaida. Vēl nevaru spriest par Juvéderm® VOLITE rezultātu ilgtermiņā, taču tas, ko novēroju patlaban, mani sajūsmina. Izskatos labāk kā dzīvē, tā fotogrāfijās, varu smaidīt, priecāties par dzīvi un saņemt komplimentus. Tāpēc viennozīmīgi rekomendēju šo metodi – tā ir katra ieguldītā centa vērta.

 

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *