Risinām pelēkas un sausas ādas problēmu. Mezoporācija

Pelēka, sausa un nogurusi āda ir pavasarim raksturīgākā problēma, ar ko saskaras lielākā daļa no mums.  No plašā sejas procedūru klāsta, ko esmu izmēģinājusi, šo problēmu novēršanai iesaku mezoporāciju. Atšķirībā no injekcijām, procedūra nav sāpīga un rezultāts redzams uzreiz.   

Dziļāk, vairāk, precīzāk

Metodes pamatā ir tā dēvētais elektroporācijas princips, kad ar elektroimpulsu palīdzību tiek palielināta ādas caurlaidība. Tādejādi procedūras laikā izmantotais aktīvo vielu kokteilis spēj iekļūt dziļākos ādas slāņos – tieši tur, kur tas nepieciešams. Otrs pluss, metode sniedz iespēju ievadīt ādā lielāku daudzumu kosmētisko līdzekļu nekā ar citām tehnoloģijām. Mezoporācija iedarbojas uz ādas novecošanās procesiem, mitrina, sniedz liftinga efektu un tonizē. Šobrīd Latvijā pieejamas divas iekārtas, ar kurām tiek veikta šī procedūra – TMT (Transcutaneous Mesodermic Therapy) sistēma un Genesis iekārta. Abas tehnoloģijas izstrādājusi Mesoestetic Pharma Group, tāpēc tās pielāgotas darbam ar Mesoestetic kosmētiku. Tā kā Genesis iekārta ir tikko parādījusies, un tajā ir vairāki inovatīvi papildinājumi, devāmies to izmēģināt.

02-meso

Procedūras norise

Genesis iekārta apvieno četras tehnoloģijas (SmartDrivityTM), tāpēc procedūra norit vairākos etapos. Vispirms zem muguras, konkrētāk – lāpstiņām tiek novietotas metāla plāksnītes, lai nodrošinātu elektroimpulsu iedarbību. Pēc attīrīšanas āda tiek apstrādāta ar LED gaismu un dažāda veida radiofrekvenci (kapacitīvo un rezistīvo). Tādā veidā notiek iedarbība uz dziļākiem audu slāņiem un uzlabota drenāžas funkcija, kas palīdz izvadīt lieko šķidrumu un mazina tūsku. Papildus tiek aktivizēta  šūnu vielmaiņu un stimulēta kolagēna sintēze. Pēc tam seko mezoporācijas process un ādā ievadīta ampula ar aktīvajām vielām. Tas notiek pilnīgi nesāpīgi – slidinot pa seju metāliskus uzgaļus un pakāpeniski (apmēram 20 minūšu laikā) ampulas saturs pilnībā uzsūcas ādā. Kokteiļa sastāvu speciāliste izvēlas individuāli, atkarībā no ādas problēmas un vajadzības.

Rezultāts pārsteidz

Šī ir ideāla metode, ja nepieciešams ātri uzlabot ādas stāvokli, piemēram, pirms kāda svarīga pasākuma. Patīkami, ka procedūras laikā nav jūtams absolūti nekāds diskomforts un pēc tās uzreiz var doties ikdienas gaitās, jo nav novērojama ne tūska, ne apsārtums. Rezultātu var novērtēt jau nākamajā rītā – spogulī redzu, ka āda kļuvusi ievērojami svaigāka un tvirtāka, tāda kā piepildītāka, krunciņas ir mazāk redzamas. Mezoporācija netiek uzskatīta par alternatīvu injekcijām, bet rezultāts ir ļoti tuvu tam, ko tās sniedz. Tikai bez sāpēm, zilumiņiem un citām injekciju radītām neērtībām. Lai arī tiek rekomendēts procedūru kurss ( 6 reizes), acīm redzamu efektu var novērot jau pēc pirmās reizes.

Procedūra ar Genesis iekārtu pieejama Mesoestetic institūtā (Brīvības 180) mesoestetic.lv

Procedūras vidējā cena no EUR 60 – atkarībā no problēmas un apstrādājamās zonas lieluma.

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *