Kad rezultātu vajag uzreiz. YAG ekspress procedūra steidzīgajiem

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā mēs dodam priekšroku tādām sejas procedūrām, kas nerada diskomfortu, sniedz tūlītēju efektu un neietekmē ikdienas gaitas. YAG ekspress ādas atjaunošana ar Lutronic Clarity lāzeru ir tieši tāda, tāpēc šajā rakstā padalīšos savos iespaidos par šo metodi.

Šobrīd skaistuma klīnikās ir pieejams ļoti plašs lāzeriekārtu klāsts, un tām ir daudzveidīgs, tostarp arī medicīnisks, izmantojums. Mainot lāzera stara garumu un parametrus, to var lietot gan sejas, gan ķermeņa procedūrās, ar to var likvidēt lieko apmatojumu, mazināt svīšanu, iedarboties uz rētām, pigmentāciju, krunkām. Kopumā šo tehnoloģiju galvenais uzdevums ir stimulēt procesus, kas atbild par ādas atjaunošanos. Tā kā man nepatīk agresīvas un sāpīgas metodes, pat ja tās sola labāku efektu, es dodu priekšroku saudzīgām procedūrām, kuru laikā netiek traumēta ādas virskārta un pēc kurām nav nepieciešams rehabilitācijas periods. Šajā ziņā YAG ekspress ādas atjaunošana ir ideāla tā dēvētā pusdienlaika procedūra.

YAG ekspress ādas atjaunošanu ar Lutronic Clarity lāzeru man veic Aiwa Esthetic skaistumkopšanas speciāliste Arta Pirktiņa.

Procedūras gaita un rezultāts
Kā jau minēju, šī procedūra nav sāpīga. Pirmajā etapā jūtams viegls siltums, otrajā – atvēsinoša gaisa plūsma. Konkrētās procedūras princips ir balstīts uz fotobiomodulāciju, kas ir īpašs šūnu stimulācijas veids. Respektīvi – neskarot ādas virskārtu, lāzera stars nokļūst dziļākos dermas slāņos, iedarbojoties uz fibroblastiem, kam ir liela nozīme kolagēna un elastīna sintēzē. Šīs procedūras rezultātā notiek intensīvi ādas atjaunošanās procesi, uzlabojas mikrocirkulācija, aktivizējas hialuronskābes izstrāde, līdz ar to normalizējas ādas mitruma līmenis.
Procedūra ilgst aptuveni 20 minūtes, un pēc sejas apstrādes ar lāzeru es izbaudu mitrinošas maskas iedarbību un roku masāžu. Pēc procedūras sejas āda izskatās svaiga, atpūtusies, un es varu doties savās ikdienas gaitās. Šī ir ideāla metode, ja nepieciešams tūlītējs rezultāts, piemēram, pirms kāda svarīga pasākuma.

Kā redzams attēlā, procedūras laikā novērojams tikai neliels ādas apsārtums, kas nerada diskomfortu un neietekmē ikdienas gaitas.

Lai arī efektu var novērtēt uzreiz, ilglaicīgākam rezultātam iesaka trīs procedūras ar aptuveni 1–2 nedēļu intervālu. Pēc procedūru kursa novērojama ādas tonusa un elastības uzlabošanās, sejas āda ir gludāka un ir redzams vērā ņemams liftinga efekts. “Šī ir piemērota procedūra pavasarim, kad sejas āda ir nogurusi un tai nepieciešams tūlītējs uzmundrinājums. Uzreiz pēc procedūras ir redzamas ādas toņa izmaiņas – tā iegūst veselīgu mirdzumu. Tā kā efekts ir novērojams uzreiz, klienti no mana kabineta iziet smaidot,” stāsta Aiwa Esthetic skaistumkopšanas speciāliste Arta Pirktiņa. Iegūtais efekts saglabājas aptuveni divus mēnešus. Procedūras vidējā cena ir 100 eiro (maijā un jūnijā ar kodu: YAGU iespējams saņemt 20% atlaidi).

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *