Grāmatā apkopti laba izskata un pašsajūtas noslēpumi

Līdz ar dabas atmodu šajā pavasarī Latvijas grāmatnīcās nonākusi iedvesmojoša skaistuma, dzīvesveida un pašizziņas grāmata “Skaistumam nav gadu”. Tās autore ir žurnāliste ar 20 gadu stāžu – Una Ulme, kas pēdējos desmit gadus daudz pētījusi un aprakstījusi skaistumkopšanas jomu.

Šī nav grāmata tikai par laba izskata noslēpumiem, bet arī par to, kā būt harmonijā ar sevi, saviem gadiem un ķermeni. Grāmata ir kā autores saruna ar labāko draudzeni, kurā caur personiskās pieredzes prizmu Una sniedz vērtīgus skaistumkopšanas, stila un pašapziņas celšanas padomus.


Una Ulme ar ģimeni – mammu Gunu Rukšāni, viņas dzīvesbiedru Jāni Rukšānu, tēvu Arvīdu Ulmi un māsu Līgu Popovu.

“Grāmata “Skaistumam nav gadu” ir mans veltījums sievietēm, kuras vēlas labi justies un izskatīties savā vecumā. Katrs padoms ir pašas pārbaudīts, katra metode padziļināti izpētīta, bet dzīves atziņas iegūtas, ejot sarežģīto pašizziņas ceļu. Grāmata apvieno sešas savstarpēji saistītas nodaļas, kas iedvesmo un izglīto, palīdzot ikvienam pašam atrast trūkstošo puzles gabaliņu harmoniskas dzīves kopainas izveidei,” savu darbu raksturo Una Ulme.


Unas draudzene, grāmatas “100 vēstules sievietēm” autore Inita Sila.

Grāmatā apkopoti praktiski padomi – sākot ar to, kā atbrīvoties no stresa, cikos sportot, lai samazinātu svaru, un kā pareizi elpot, un beidzot ar uzmundrinošiem ieteikumiem, ko darīt, ja negribas smaidīt. Grāmatu caurvij iedvesmojošu sieviešu laba izskata un pašsajūtas noslēpumi. Tajos dalās Ināra Slucka, Vija Vētra, Baiba Jevdokimova, Una Kārkliņa, Žanna Dubska, Iveta Vecmane un citas. Vienkāršā valodā Una apraksta medicīniska satura informāciju, kas balstās uz zinātniskiem pētījumiem un pierādītiem faktiem par to, kas ietekmē mūsu skaistumu un patiešām palīdz to saglabāt.


Zinātniece Jana Janovska sniedza autorei daudz vērtīgas informācijas grāmatas tapšanas procesā.

Lai sievietes pašas varētu rūpēties par savu skaistumu un stilu, grāmatā ietvertas profesionāļu meistarklases, kas soli pa solim atklāj, kā pareizi veikt vakuummasāžu sejai, kādas pārvērtības spēj sniegt liftinga grims un kā atrast savai personībai atbilstošāko stilu. Grāmata pārsteidz ar Unas atklāto pieredzes stāstu par ceļu uz sevis iemīlēšanu – par kritieniem un piecelšanos, šķiršanos un iemīlēšanos, augstprātību un piedošanu… Pārsteidzoši drosmīgas atzīšanās – gluži kā dienasgrāmata, kā grēksūdze.
Autore liek aizdomāties par visām šīm tēmām, nevienam neko neuzspiežot, bet tikai pastāstot par sevi un daloties ar tām zināšanām, kuras apguvusi savā dzīves ceļā.


Grāmatas atbalstītājas un iedvesmotājas – izdevniecības “Rīgas Viļņi” valdes priekšsēdētāja Aija Šmidre un “Amrita water” līdzīpašniece Sandra Sondore.


Grāmatā publicētas arī iedvesmojošas stilistes Žannas Dubskas dzīves atziņas.

Grāmata “Skaistumam nav gadu” nopērkama Latvijas labākajās grāmatnīcās un blogā ageless.lv

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *