Atbrīvo seju svaigumam. Mesoeclat procedūra

Atšķirībā no virspusēja pīlinga, dziļāka ādas attīrīšana ne tikai atbrīvo sejas ādu no atmirušajām šūnām, ļaujot labāk uzsūkt kosmētiskos līdzekļus, bet arī veicina šūnu atjaunošanos.

Normāli funkcinējošas šūnas noteiktā laika ciklā atjaunojas, spējot saglabāt līdzsvaru starp atjaunošanās periodiem un aizsargāties no ārējās vides ietekmes. Taču ar gadiem šis cikls kļūst lēnāks, iekšējās atjaunošanās procesi novājinās un parādās acīm redzamas ādas novecošanās pazīmes. Ko iesākt? Vismaz reizi gadā nepieciešams pamatīgi sapurināt šūnu atjaunošanās fabriku. Tam pašas piemērotākās ir procedūras, kurās tiek izmantotas skābes un augu enzīmi, kas vienmērīgi spēj šķīdināt pārragojušos ādas virskārtu, vecinot jaunu šūnu sintēzi.

Ageless izmēģināja jaunu ķīmiskā pīlinga procedūru – Mesoeclat, kurā tiek izmantota inovatīvā Mesoestetic kosmētika. Tās unikalitāte slēpjas īpašā tehnoloģijā, kas spēj iekapsulētas aktīvās vielas nogādāt tieši šūnas kodolā. Tādejādi tiek stimulēta to gēnu darbība, kas atbild par bojātu šūnu atjaunošanos.

meso

Procedūras norise

Sākotnēji āda tiek attīrīta un ar īpašu otiņu uzklāts Mesoeclat pīlings. Tā sastāvā ir salicilskābe, kurai piemīt šūnu nolobošas un ādu nogludinošas īpašības, kā arī azelānskābe, kas regulē tauku dziedzeru produkciju. Pīlinga kokteiļa sastāvā ir alantoīns un urea, kam piemīt mīkstinošas, mitrinošas un atjaunojošas īpašības. Kamēr skābes darbojas, jūtama viegli dedzinoša sajūta. Lai to mazinātu, seja tiek vēsināta ar speciālu vēdekli.

Procedūras nākamais etaps ir aktīvās ampulas uzklāšana. Jūtama dedzinoša sajūta, taču tās stiprums mēdz būt ļoti individuāls. Ja tā ir spēcīga – atkal talkā nāk vēdeklis, padarot to vieglāk izturamu. Šīs ampulas sastāvā ir organiskais silikons, kas veicina elastīna un kologēna sintēzi, īpašs koenzīms, kas stimulē C un E vitamīnu iedarbību, kā arī antioksidanti un aktīvās vielas, kas regulē dermas šūnu vielmaiņas procesus. Pēc brīža kņudinošā sajūta mazinās un labākam efektam virs apmulas tiek uzklāta nomierinoša un mitrinoša sejas maska.

Seko procedūras patīkamākā daļa – sejas, kakla zonas, sprandas un roku masāža. Procedūras noslēgumā tiek uzklāts Mesoestetic sejas krēms, kurā ir augsti koncentrēts antioksidantu, mitrinošu un depigmentācijas vielu sastāvs.

meso2

Procedūras efekts

Seja ir manāmi svaigāka jau uzreiz pēc procedūras. Aptuveni pēc 2 dienām sākas neliela ādas lobīšanās. Vietās, kur āda bijusi vairāk bojāta, vērojama spēcīgāka lobīšanās. Ļoti svarīgi šajā posmā ir izvairīties no UV stariem, tāpēc obligāti ir jālieto krēms ar SPF 50+, pat, ja ārā nespīd saule. Nav ieteicams pāris dienas arī apmeklēt pirti un baseinu. Viegla lobīšanās turpinās aptuveni nedēļu, tāpēc šajā laikā nevajadzētu plānot svarīgus pasākumus. Toties pēc tam rezultāts ir patiešām acīm redzams – āda ir maiga un samtaina, seja kļuvusi ievērojami svaigāka, ādas tonis – vienmērīgāks. Tā kā sejas āda ir atbrīvojusies no pārragojušās virskārtas, kosmētka uzsūcas daudz labāk un arī efekts ir jūtamāks – āda ir stingrāka un elastīgāka. Ideāli, ja Mesoeclat papildus kombinē ar citām procedūrām, injekcijām vai lāzera terapiju. Izcilam rezultātam ieteicams 5 procedūru kurss ar aptuveni 10 dienu intervālu. Procedūrā iegūto efektu pastiprinās Mesoestetic kosmētikas lietošana arī mājas. Ieteicami līdzekļi no Collagen 360, Stem Cell, vai Radiance DNA sērijām, taču piemērotāko palīdzēs izvēlēties kosmētiķis.

Mesoeclat procedūras efektivitāti pierāda fotogrāfijas, kas fiksējušas dažādas sievietes pirms procedūras un pēc kursa beigšanas.

pirms pec2 pirms pec3

Procedūras ilgums: 1 stunda

Cena: EUR 80.00

Procedūra pieejama Dermatoloģijas klīnikā (Skanstes iela 50).

Mesoestetic kosmētiku var iegāties Dermatoloģijas klīnikā, Juglas klīnikā, Dynasty veikalos Rīgā un Kuldīgā, skaistuma klīnikā 4.Dimensija.

 

1 Response
  • Dina
    aprīlis 25, 2016

    Lielisks pīlingu procedūru apskats. Derētu gan vairāk kaut kādu produktu salīdzinājumu redzēt un vēl maskas sastāvs mani ar interesētu. Bet tas laikam paliks manis pašas ziņā… 🙂

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *