Jaunumi

Harmonijas sala. Atskats uz Tenerifes braucienu

Šodien man ir lielisks garastāvoklis, un es pilnīgi ar trešo maņu jūtu, ka notiks kaut kas skaists. Jau neskaitāmas reizes esmu pārliecinājusies, ka esot uz pozitīva viļņa mani sasniedz negaidīti piedāvājumi, tikšanās un iespējas. Arī šoreiz intuīcija nemelo. Saņemu ziņu Instagram ar aicinājumu pievienoties mediju braucienam uz Tenerifi. Ne reizi neesmu bijusi šajā salā un ar patiesu sajūsmu saku pārliecinošu “Jā”!

Mūs glābs nevis aptieka, bet kustība

“Ja kāds izgudrotu tabletes, kas smadzenes ietekmē tāpat kā vienkāršs ikdienas skrējiens, tad tās būtu kļuvušas par visvairāk pirkto medikamentu pasaulē,” šie vārdi pieder grāmatas “Svarīgākās zāles – kustības” autoram ārstam Anderšam Hansenam. Šobrīd, kad, sēžot mājās, liela daļa no mums saskaras ar psiholoģiska rakstura problēmām, kustība ir OBLIGĀTA!

Ar sejas teipošanu pret tūsku un krunciņām

Dažādās jomās teipošanu izmanto, lai atslābinātu saspringušos muskuļus, mazinātu iekaisumu, limfas tūsku un veiktu citas korekcijas. Izrādās, ka šo metodi var pielietot arī skaistumkopšanā, kas ļauj manāmi izlīdzināt krunciņas un veicinātu limfas atteci.  Teips tulkojumā no angļu valodas ir pārsējs, saite, plāksteris. Pirmo reizi ar sejas teipošanu saskāros pirms kāda laika, kad sejas fitnesa trenere Ieva ...

No tags