Jaunumi

Harmonijas sala. Atskats uz Tenerifes braucienu

Šodien man ir lielisks garastāvoklis, un es pilnīgi ar trešo maņu jūtu, ka notiks kaut kas skaists. Jau neskaitāmas reizes esmu pārliecinājusies, ka esot uz pozitīva viļņa mani sasniedz negaidīti piedāvājumi, tikšanās un iespējas. Arī šoreiz intuīcija nemelo. Saņemu ziņu Instagram ar aicinājumu pievienoties mediju braucienam uz Tenerifi. Ne reizi neesmu bijusi šajā salā un ar patiesu sajūsmu saku pārliecinošu “Jā”!

Bamboolaser – skaistuma salons rokassomiņā. TESTS

Kopš rakstu par skaistumkopšanu, esmu izmēģinājusi virkni procedūru, iepazinusies ar dažādām metodēm un speciālistu padomiem. Šo to no iepazītā esmu ieviesusi savā ikdienā, tomēr atklājumi, par kuriem varētu teikt – jā, tas patiešām strādā, gadās reti. Tomēr brīnumi notiek un viens no tādiem, par kuru vēlos pastāstīt, ir Latvijā ražotā LED gaismas ierīce Bamboolaser. Esmu daudz ...

Mūs glābs nevis aptieka, bet kustība

“Ja kāds izgudrotu tabletes, kas smadzenes ietekmē tāpat kā vienkāršs ikdienas skrējiens, tad tās būtu kļuvušas par visvairāk pirkto medikamentu pasaulē,” šie vārdi pieder grāmatas “Svarīgākās zāles – kustības” autoram ārstam Anderšam Hansenam. Šobrīd, kad, sēžot mājās, liela daļa no mums saskaras ar psiholoģiska rakstura problēmām, kustība ir OBLIGĀTA!