Rotaļīgais radošums frizūru modē

Schwarzkopf Professional stilistu komanda visas pasaules modes nedēļu pavasara/vasaras tendences ir pārveidojusi iedvesmojošā izskatā. Šajā sezonā izkristalizējušās trīs tendences, kas iedvesmo izteiksmīgam, noturīgam izskatam un dabiskai elegancei.

Zem nosaukuma Made to Create izstrādāti trīs tendenču virzieniUrban sports (Pilsētas sports), Freecreation (Brīvradīšana) un Future Wave (Nākotnes vilnis). ” Mūs iedvesmo un virza uz priekšu kas vairāk nekā tikai tendences un tehnoloģija, mēs gribējām izcelt frizierus kā māksliniekus. Stilisti rod iedvesmu it visur, lai realizētu savu unikālu redzējumu,” stāsta International Creative direktors Saimons Elliss (Simon Ellis). Šajā sezonā apvienojas kliedzošas krāsas, drosmīgi griezumi un izsmalcināts izskats, kas izceļ cilvēka dabisko skaistumu.

mati1

Pilsētas sports – sinonīms dinamiskam pilsētas dzīvesveidam

Sporta apavi ir iekarojuši modes šovus un dizaineru kolekcijas un kļuvuši par sportiska pilsētas stila iemiesojumu  — tieši tas iedvesmoja Pilsētas sporta tendenci. Griezums iemieso gaisīgu vieglumu un veido spēcīgu, izteiksmīgu siluetu. Nopietno izskatu atsvaidzina spilgtas krāsas, pārsteidzoši matu efekti un raksturo sievieti, kas pati nosaka savas dzīves stila likumus. Izteiksmīgam izskatam nav robežu — tie var būt uz aizmuguri pacelti, uz sāniem veidoti vai viegli piepacelti mati.

mati2

Brīvradīšana – ekspresīva unikalitāte

Šo tendenci iedvesmo unikāls modes dizains — māksliniecisks pakāpeniskais stils ar individuāli pielāgotu griezumu. To var veidot androgīnā vai sievišķīgā stilā. Īsi mati ar grafisku, juceklīgu griezumu ir veidoti ļoti precīzi, it kā mati tādi būtu dabiski. Tas ir piemērots arī garākiem matiem, kurus var vienkārši nēsāt izlaistus. Mati ir daudzpusīgi, taču viegli savaldāmi. Brīvradīšana apvieno dažādus dabiskos blondos toņus, kas ir stilīgi, unikāli, kā arī izcili piemēroti šai daudzpusīgajai tendencei.

mati3

Nākotnes vilnis – jauna modernās pasaules ēra

Ar šo tendenci Schwarzkopf Professional ielūkojas nākotnē. Izskatā dominē gaiša sudraba un tīri balta krāsa, apstiprinot nākotnes modes tendences. Arhitektūra, mode, kā arī ikdienas priekšmeti veido dabiskas, peldošas, kokonveidīgas formas. Šis stils iemieso kustību, koncentrējoties uz sprogainiem un viļņainiem matiem. Lielas un mazas matu cirtas izskatās apjomīgi un eleganti, turklāt, neskatoties uz kosmosa laikmeta pieskaņu. Nākotnes vilnis ir piemērots mūsdienām un stilīgs jau tagad! Kontrastējot ar futūristisko apģērbu, dabiskās matu krāsas piešķir izskatam mazliet atturīgu pieskaņu. Šī tendence piedāvā matētus, piezemētus toņus, kas piešķir matiem vieglu, nepiespiestu izskatu apvienojumā ar eleganci un izsmalcinātību.

Foto: Schwarzkopf Professional

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *