Sievišķīgas elegances 5 zelta likumi

Iesaku

Sievietes skaistums slēpjas daudz dziļāk nekā tikai ārējā veidolā. Klasiska skaistule var nobālēt ne tik glītas, bet elegantas sievietes priekšā.

Visa pamats disciplīna

Lai sieviete izskatītos pašpārliecināta, viņai tā jājūtas. Un tas nebūs iespējams, ja ēdisi kad un ko pagadās, nerūpēsies par savu ārieni un neizlaidīsi nevienu ballīti. Sāc ar apņemšanos un padari sevi par prioritāti. “Disciplīna ir pamats, uz kā būvēt visu pārējo. Disciplīna atbrīvo, tā sievietei sniedz pilnīgu un absolūtu kontroli pār savu dzīvi,” savā grāmatā “Vienmēr šika” raksta Tiša Džeta. Disciplinēt sevi, tas nozīmē ievērot noteiktu dienas režīmu, ieplānot laiku kustībām, sevis kopšanai un izglītošanai. Galvenais, lai tas viss tiek darīts ar prieku, tad pūles atmaksāsies.

shutterstock_433162579

Mazāk ir vairāk

Elegantu un izsmalcinātu sievieti raksturo dabisks izskats. Kā teikusi Koko Šanele “Skaistums ir varens ierocis. Atturība ir elegances virsotne.” Minimāls grims, bezrūpība, nekas stīvs un samākslots. Šāda sieviete ievēro mērenību it visā – arī attieksmē pret ēdienu un vīnu. Viņa lieliski apzinās, kas nāk par labu, bet kas kaitē viņas izskatam. Īsta dāma saprot, ka greznība slēpjas kvalitātē, nevis kvantitātē. Tāpēc viņa veido savu unikālo stilu un vizuālo tēlu, izceļot savas priekšrocības, bet maskējot nepilnības.

Galvu augšā!

Īstai sieviete ir jāmāk sevi pasniegt. Viņa pārvietojas gracozi, ar taisnu muguru un augsti paceltu galvu. Viņa nav ieurbusi skatienu zemē vai savā mobilajā telefonā, bet skatās taisni uz priekšu! Šāda sieviete nesalieks muguru ne grūtību, ne darba datora priekšā. Viņa lieliski apzinās, ka labs izskats sākas no pareizas stājas, jo līka mugura un sasprindzināts kakls traucē normālai asinsritei, kas atspoguļojas arī sejas ādā.

shutterstock_428861539

Smaidi un nekad nedusmojies

Smaidam ir vairākas priekšrocības. Tas ne tikai atbruņo apkārtējos, bet arī uzlabo sejas ovālu. Tieši tā! Smaids ir labākais sejas liftinga vingrojums, kas ļauj pretoties gravitācijas ietekmei un liek izskatīties jaunākai. Turpretim dusmīga un neapmierināta seja padarīs tevi vecāku. Īstas sievietes smaidam ir vairākas nokrāsas. Viņa lieliski zina – kam veltīt koķetu smaidu, bet kurš ir pelnījis vien līdzjūtīgu smaida atblāzmu. Viņa nekad neizrādīs dusmas, tā vietā situāciju atrisinot ar patiesu smaidu, tādejādi plūcot uzvaras laurus ikvienā psihloloģiskās cīņas laukā.

Tver visu vieglāk

Apkārtējos pievelk veiksmīgi cilvēki. Tāpēc īsta sieviete nevienam neizrādīs savu slikto pašsajūtu, satraukumu vai neapmierinātību. Viņa neskatās uz savām problēmām saasināti, bet cenšas it visā saskatīt pozitīvo ieguvumu. Atceries, ka mums nav trūkumu, tikai atšķirības, kas padara ikvienu sievieti unikālu. Pieņemot sevi tādu, kāda esi, tu jutīsies par sevi droša un pārliecināta. Tas cels pašapziņu un plaši atvērs tavā priekšā visas dzīves iespēju durvis!

Foto: Shutterstock

1 Response
  • Nikola Dita
    decembris 2, 2016

    Sievišķīgās elegances 5 zelta likumi.
    Izcili, trāpīgi, iedvesmojoši ! Paldies par nelielo, elegances apvīto atgādinājumu par to, cik patiess spēks slēpjas sievišķībā, gudrībā, pašpārliecinātībā un laimē. Super !

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *