Lancôme Grandiôse laineris. TESTS

 

Starp dekoratīvās kosmētikas jaunumiem Grandiôse laineri nevar nepamanīt. Vispirms zīmols piedāvāja skropstu tušu ar izliektu gulbja kakla birstīti, bet nu iepazīstina ar laineri, kura kātiņu var izliekt 35 grādu leņķī.

Līdz šim ar šķidrajiem laineriem es biju uz Jūs. Pirmkārt, man šķita, ka nespēšu uzvilkt taisnu līniju, bez tam – neveiksmes gadījumā ar laineri ir lielāka ķēpāšanās nekā ar acu zīmuli. Tomēr jaunais Lancôme produkts manas domas mainīja.

laineris

Ko tur noliegt – dizains lainera iepakojumam ir izcils. Un, kā zināms, sievietes mīl ar acīm. Kad esmu papriecājusies par ārējo veidolu, atliek noskaidrot – kas lācītim vēderā. Bet pirms tam jātiek skaidrībā ar lokāmo kātiņu. Nedaudz bailīgi to pieliecu, šķiet, ka salauzīšu, taču bažām nav pamata – to var viegli atliekt uz vienu vai otru sānu.

HyperFocal: 0

Nu jāķeras klāt pašam galvenajam. Man par pārsteigumu, līnija velkas ļoti viegli, uzreiz nožūst un paliek viegli matēta. Krāsa ir izteikta – piesātināti melna (pieejams arī safīra zilais un dziļi brūns tonis). Bez piepūles man izdodas novilkt skaistu, vienmērīgu un elegantu līniju pie pašas skropstu pamatnes. Nākamreiz līniju pavelku nedaudz garāku un esmu ieguvusi populāro kaķacs efektu. Jāatzīst, ka ar šo produktu patiešām var atļauties eksperimentēt un izmēģināt neierastākus grima risinājumus, ko līdz šim nebiju atļāvusies, būdama pārliecināta, ka nekas jau tāpat nesanāks.

HyperFocal: 0

Protams, ka lielā mērā par šādu iznākumu jāpateicas inovatīvajam kātiņa izliekumam. Produkta izstrādē piedalījās Lancôme Make-up radošā direktore Lisa Eldridža (Lisa Eldridge), kura izmantoja savu pieredzi, lai noteikti īsto leņķa slīpumu. Iespēja lietot laineri kā taisnu, tā izliektu, ļauj vieglāk un precīzāk sasniegt iecerētu rezultātu. Liela nozīme ir arī smalkajai otiņai, kuras diametrs ir vien 0.2mm. Faktiski, tagad ir iespēja pašai izdarīt to, kas līdz šim bija pa spēkam vienīgi grima māksliniekam.

Nobeigumā jāatzīmē, ka produkts ir noturīgs un viegli notīrāms pat bez specializēta līdzekļa – man pietiek ar sejas mazgāšanas putām, lai atbrīvotos no pat no vakara grima.

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes foto

2 Responses
 • Jolanta
  decembris 14, 2016

  Lamcome Graniose laineris ir lielisks!!! 😉

 • Mārīte
  decembris 15, 2016

  Izlasīju vairākus rakstus, taču šis bija tas, ko meklēju. Liekas, ka Grandiôse laineris varētu iemantot vietiņu manā kosmētikas maciņā un aizvietot Eveline Liquid Precision acu laineri (šis ir viens ellīgi labs laineris un cena ir tik draudzīga, ka sanāks nopirkt vēl kaut ko, ko kāro sirds), taču, jo vecākas kļūstam, jo skaistākus, kvalitatīvākus un ekskluzīvākus produktus vēlamies redzēt savā maciņā. Pamazām esmu nomainījusi visu dekoratīvo kosmētiku uz luksus brendiem, jo šajā dzīves periodā beidzot varu to atļauties. Meitu esmu palaidusi savā dzīvē un ir pienācis laiks sevi lutināt un atpūsties.
  Saka, ka laime ir izjūtās, nevis lietās, bet, ja šīs lietas rada brīnišķīgas sajūtas? Sanāk, ka laime var būt arī lietās. Un, lai ko teiktu citas dāmas vai vīrieši, kuri nesaprot sieviešu stāvēšanu pie spoguļa un to maģisko plauktu, kur stāv dažādu izmēru un krāsu pudelītes, tomēr ir patīkami lietot dārgākas kosmētikas lietiņas – sajūta ir labāka un pašapziņa arī augstāka. 🙂
  Paldies, par šo un citiem rakstiem, kas iedvesmo dažādām pārdomām.

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *