Zini, ko gribi un iemācies to saņemt!

Lai saņemtu to, ko vēlies, vispirms jāzina – ko tieši tu gribi. Diemžēl šajā ziņā daudzām no mums rodas problēmas. Mēs skrienam kā vāveres ritenī, bet gandarījuma kā nav tā nav. Ir svarīgi atļaut sev vēlēties to, par ko patiešām sapņo. Patiesībā, tas nav nemaz tik grūti.

Atļaujies vēlēties

Mēs lieliski apzināmies savas vēlmes, taču bieži vien spārnus mēdz aplauzt stereotipiskie “ko tad nu es”, “beidz taču sapņot”, “man jau tā nekad nebūs” u.tml.

Bet bez spārniem tālu netiksi. Atzīsties, ka esi veikalā nopirkusi vienkāršu kleitu, lai gan sapņo par ko pavisam citu – greznu, izsmalcinātu un, jā, arī dārgu. Frāze “es to nevaru atļauties” jau saknē iznīcina tavu sapni. Tev nav obligāti jāpērk kāds no pieejamajiem modeļiem, ja sapņo par Gucci vakarkleitu. Tas nebūs ne pompozi, ne augstprātīgi. Ja zini, ko vēlies, tātad esi to pelnījusi un agrāk vai vēlāk īstā kleita pie tevis nokļūs. Un tas nav stāsts tikai par kleitu, bet ikvienu tavu vēlēšanos.

 shutterstock_238109872

Neklausies citos un ļaujies

Dod sev atļauju gribēt to, ko tu vēlies, neraugoties uz apkārtējo sarauktajām pierēm un neticību. Ar laiku šie cilvēki tāpat no tavas dzīves attālināsies. Kā teikusi garīgā skolotāja Tīla Svana (Teal Swan): “Ja tu ko vēlies, tas jau vien nozīmē, ka tas ir paredzēts Tev!” Un te jau es dzirdu kādu sakām: “Visi taču gribētu būt bagāti, bet ne visi tādi ir!” Protams! Bet ne visi vēlas augstas klases estētisku vidi un dzīves pieredzi, jo tas prasa attiecīgu izglītību, izturēšanos, manieres. Kādam tas var šķist neizturams slogs – būt par džentlmeni 24 stundas diennaktī, bet kāds tāds vienkārši ir. Tātad, runa ir par to, ka sapņiem nevajadzētu būt pretrunā ar tavu būtību, jo tādā gadījumā tas nerezonēs tavā dzīves telpā. Ieklausies sevī, padomā par to, kas sniegs prieku un ļaujies. Bieži vien mūsu neļaušanās sajūtām arī ir vienīgais bloks ceļā uz cerēto. Atceries mantru: “Ir labi gribēt to, ko tu vēlies! Dod sev atļauju šo dāvanu saņemt, apzinies, ka esi tās cienīga un Visums parūpēsies par pārējo.”

shutterstock_293750627

Saņemšana

Kad vēlme ir noformulēta, sākas darbs pašai ar sevi. Ja neesi domu spēka filozofijas piekritēja, pastāstīšu, kā tas strādā no fizikas skatpunkta. Pilnīgi viss šajā izplatījumā sastāv no enerģijas, kas vibrē kādā konkrētā frekvencē. Gluži kā radio, kur vienā frekvencē skan popmūzika, bet citā klasiskas melodijas. Visas šīs frekvences ir vienlaikus eksistējošas, tomēr mūziku dzirdi atbilstošu Tevis izvēlētajai radio stacijai un pārējais netraucē. Tieši tas pats notiek arī ar cilvēkiem. Ar mums rezonēt var tikai tās lietas un notikumi (objekti, priekšmeti,cilvēki), kuri atbilst mūsu pašu radītajai frekvencei. Ja vēlies, lai ar Tevi notiek skaistas lietas, atvadies no skaudības, nenovīdības un pārliekas pieticības. Nopērc kāroto, pat, ja šķietami to nevari atļauties. Skan paradoksāli, bet jo vairāk iespringsi uz “nepietiek” sajūtas, jo vairāk radīsies situācijas, kurās tev kaut kā nepietiks. Ja spēsi atbrīvot sevi no šīs ilūzijas, pamanīsi, ka pavisam dabiskā veidā lietas, cilvēki, notikumi atradīs ceļu pie Tevis. Pēc pēdējās naudas iztērēšanas uzradīsies pēkšņs piedāvājums ar iespēju nopelnīt. Par to esmu pārliecinājusies tūkstošiem reižu. Skan kā leiputrija, bet patiesībā tā ir kvantu fiziķu apstiprināta realitāte. Jūties piepildīta, bagāta, skaista, harmoniska neskatoties uz ārējiem apstākļiem un pamanīsi, ka tava dzīve sakārosies un ies uz augšu. Visumam patīk dāvināt dāvanas, tomēr, ja nespēj tās novērtēt, gluži vienkārši tās nesaņemsi.

Tā, ka uz priekšu Madamoiselle un good luck! – es Tev ticu!

Paula

Foto: Shutterstock

3 Responses
 • Vineta
  novembris 29, 2016

  Pēdējā laikā ļoti bieži pieķeru sevi pie domas, ka tiklīdz es mazliet vieglāk sāku pieiet situācijām, kas kādreiz mani iedzina stresā un lika reaģēt saasināti, tā viss kaut kā atrisinās pats. Mazliet maģiski dažreiz.

 • Evija
  novembris 30, 2016

  Ļoti saistošs raksts

 • Žanete
  decembris 14, 2016

  Ļoti iedvesmojošs raksts! Arī es esmu “domu spēka” piekritēja un mēģinu sludināt to apkārt saviem mīļajiem un tuvajiem! Visu laimīgu un veiksmīgu cilvēku pamats ir sevis izzināšana, tā ir prioritāšu un vēlmju noteikšana. Kad ar to ir tikts galā, svarīgi ir par to domāt un mērķtiecīgi tiekties uz to. Un līdz ar to, tava rīcība, domas pašas par sevi dos apkārt signālus un vedīs pie tā, ko tu vēlies! Svarīgi ir ļauties tām vēlmēm un laist tās “kosmosā”, lai viss apkārt sajūt tavas vēlmes un palīdz tās iegūt! Labas lietas pievelk labus cilvēkus!

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *