Masāžas paklājiņš veselībai un skaistumam. Testējam Pranamat Eco

Būdama žurnāliste, vienmēr iedziļinos tēmās, par kurām rakstu. Arī šajā gadījumā pirmām kārtām centos izprast Pranamat Eco darbības principus un tikai tad ķēros pie testēšanas.

Kā tas strādā

Pavisam nesen kādā no Krievijas TV kanāliem noskatījos raidījumu par ārsta Ivana Kuzņecova aplikatoru jeb, kā viņš pats to dēvēja, implikatoru. Tas ir kaut kas ļoti līdzīgs Pranamat Eco paklājiņam, tikai sākotnēji viņš plastmasas adatiņu vietā izmantoja īstas metāla adatas. Kuzņecovs uzskatīja, ka ar šo metodi var izārstēt teju vai visas slimības. Lai arī viedokļi dalās, Krievijā šāda veida akupunktūras paklājus lieto arī tradicionālajā medicīnā, ārstējot, piemēram, muguras sāpes. Pamatojums pavisam vienkāršs – uz cilvēka ādas ir konkrēti aktīvie punkti, kuri ir saistīti ar iekšējiem orgāniem. Šie punkti ir koncentrēti mugurkaula rajonā, jo tur atrodas muguras smadzenes, kas ir centrālās nervu sistēmas daļa. Tāpēc nav nepieciešams visu ķermeni pakļaut adatu iedarbībai, lai arī pats Kuzņecovs tā darīja.

04-pranamata

Un tātad – ar paklājiņā iestrādāto adatu dūrieniem tiek kairināts konkrēts ādas laukums, kā rezultātā regulējošais signāls sasniedz to iekšējo orgānu, ar kuru aktivizētais punkts ir saistīts. Šādā veidā tiek stimulēta gan asinsrite konkrētā zonā, gan iekšējo orgānu apasiņošana. Kā zināms, tieši asinsrite ir mūsu veselības pamats, jo asinis piegādā šūnām vajadzīgās uzturvielas.

Mūsu Pranamat Eco gan vairāk akcentē enerģētisko – atslābinošo vai stimulējošo – masāžas paklājiņa iedarbību. Un tas ir saprotami – lai medicīna paliek ārstu kompetencē. Tomēr esmu pārliecināta, ka regulāra šīs metodes izmantošana preventīvi mūs var pasargāt no daudzām slimībām.

IMG_5799 copy

Kā skaistumam, tā pašsajūtai

Stress ir gan mūsu veselības, gan arī skaistuma lielākais ienaidnieks. Kāpēc? Jo tieši nervu sistēma atbild par visu orgānu un sistēmu sabalansētu darbību organismā. Izjūk līdzsvars nervu sistēmā, sākas problēmas organismā, kas savukārt noved pie slimībām. Ilgstoša stresa ietekmē muskuļi saspazmējas, šajā zonā tiek bremzēta asinsrite, parādās, piemēram, galvassāpes, nogurums, apātija.

Lielākā daļa no mums lieliski pazīst sāpes plecu un spranda zonā, bet vai mēs aizdomājamies, ka traucētas asinsrites dēļ sejas āda nesaņem tai nepieciešamās barības vielas un paātrinās novecošanās procesi. Šādi muskuļu savilkumi var būt par iemeslu tūskai, blāvai, plānai, neveselīgai sejas ādai, krunkām utt. Protams, palīdz vingrošana, joga, masāžas, taču cik regulāri mēs to darām? Šajā ziņā Pranamat Eco ir ārkārtīgi noderīgs, jo 10–30 minūtes dienā, lai pagulētu uz šā paklājiņa, var atrast ikviens no mums. Paklājā iestrādāto adatu mikro dūrieni izraisa organisma atbildes reakciju uz kairinājumu, un attiecīgajā segmentā uzlabojas jau pieminētā asins cirkulācija un vielmaiņa, atslābinās muskuļi, nomierinās prāts. Šādā veidā tiek līdzsvaroti organisma pašautjaunošanās mehānismi, kā rezultātā uzlabojas pašsajūta.

Atbrīvojot visus blokus, kas traucē normālai asinsritei, tiek atbrīvoti arī enerģētiskie kanāli, kas ir galvenais noguruma cēlonis. Šādā veidā iespējams atjaunot normālu enerģijas plūsmu, uzlabot miega kvalitāti un rezultātā – vairot darbaspējas.

IMG_5809 copy

Personiskā pieredze

Kad nu metodes iedarbība izpētīta, varu ķerties klāt Pranamat Eco masāžas paklājiņa un spilvena testēšanai. Jā, adatas ir asas, tāpēc pirmajā reizē paklāju apakšā linu dvieli. Guļu uz grīdas, lai pilnībā izjustu masāžas iedarbību. Jau pēc dažām minūtēm jūtu, ka piesarkst ausis. Man tas ir pirmais signāls, ka aktivizējas asinsrite. Nākamajā reizē jau cenšos gulēt bez dvieļa, bet ilgāk par piecām minūtēm neizturu. Pēc tam jau tas ir vienkāršāk, un cenšos pagulēt aptuveni 10–15 minūtes dienā. Toties, kas attiecas uz spilvenu, to ņemu sev līdzi dīvānā, skatoties televīziju. Lieliski zinu, ka masāža galvas matainajā daļā lieliski apasiņo arī seju, kas uzlabo ādas kvalitāti. Un matiem šāda veida masāža nāk tikai par labu, jo arī matu sīpoliņi barības vielas saņem caur asinsrites sistēmu.

Pēc divu nedēļu testēšanas varu pateikt, ka manā gadījumā šī metode ir lielisks enerģijas avots. Mazāk jūtams arī saspringums muguras augšējā daļā. Kad nav vēlēšanās gulēt uz paklāja, sēžot uz dīvāna, paturu uz tā pēdas. Šādā veidā sanāk praktizēt pēdu reflektoro masāžu, kas, kā zināms, arī iedarbojas uz iekšējiem orgāniem un visu organismu kopumā.

IMG_5776 copy

Un pats būtiskākais, kas noteikti interesē lielāko daļu sieviešu, – šī metode palīdz risināt arī lieko tauciņu problēmu. Kas ir celulīta izraisītājs? Traucēta asinsrite! Tātad – pastimulējam ar adatiņām konkrēto problēmzonu, aktivizējam asinsriti un sākam risināt šo problēmu. Protams, bez sabalansēta uztura un fiziskām aktivitātēm uz brīnumiem cerēt nevajag, taču, īstenojot kompleksu pieeju, masāžas paklājs palīdzēs rezultātu sasniegt ātrāk. Jāatceras, ka neviena metode nesniegs rezultātu, ja neveiksi to regulāri. Tāpēc paklājiņam jākļūst par ikdienas sabiedroto, tad arī efekts liks par sevi manīt.

Paklājiņa lietošanas pamācība – https://pranamat.lv/pranamat-eco-masazas-paklajina-izmantosanas-programas/

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *