Ar sejas teipošanu pret tūsku un krunciņām

Dažādās jomās teipošanu izmanto, lai atslābinātu saspringušos muskuļus, mazinātu iekaisumu, limfas tūsku un veiktu citas korekcijas. Izrādās, ka šo metodi var pielietot arī skaistumkopšanā, kas ļauj manāmi izlīdzināt krunciņas un veicinātu limfas atteci.

 Teips tulkojumā no angļu valodas ir pārsējs, saite, plāksteris. Pirmo reizi ar sejas teipošanu saskāros pirms kāda laika, kad sejas fitnesa trenere Ieva Paškevica ieteica man to izmantot cīņā pret dusmu rievu. Atlika tikai nogriezt elastīgās teipa lentas gabaliņu un, pirms gulētiešanas “V” burta veidā to uzlīmēt uz pieres,– rīta piere bija tik gluda, ka prieks skatīties! Protams, dienas laikā krunciņas lēnām ieņēm savu iemīļoto pozīciju, taču, pateicoties teipošanai, es sāku pievērst lielāku uzmanību mīmikai, mainot nelāgo pieres raukšanas ieradumu. Vēl efektīgāka teipošana ir tūskas gadījumos, jo pareizi uzlīmēts teips veicina limfas drenāžu un palīdz izvadīt lieko šķidrumu. Neizstājams tas ir pirms svarīgiem notikumiem, ja nākamajā dienā vēlies izskatīties perfekti. Pati par to esmu pārliecinājusies vairākkārt, un šī metode ir mans glābējzvans gadījumos, ja nav laika speciālām skaistumkopšanas procedūrām.

teiposhana blogs

Kā tas strādā?

Teipošanai izmanto īpašu kokvilnas ārstniecisko lentu, kura elastīguma ziņā līdzinās cilvēka ādai. Ķermeņa temperatūras ietekmē teipa lenta ādai pielāgojas, bet nevelk to un netraucē, ļaujot ādai elpot. Teipa lentu līmē tieši virs krunciņas, kura radusies savilkta sejas muskuļa dēļ. Atslābstot muskuli, izlīdzinās arī krunkas. Savukārt tūskas gadījumā teipu līmē tieši uz pietūkušās vietas, lai aktivizētu limfas atteci, neļaujot uzkrāties liekajam šķidrumam, vienlaicīgi nostiepjot ādu un radot liftinga efektu.

Ja dzīvo viena, vari teipot seju kaut vai katru nakti. Taču tās, kuras nevēlas baidīt dzīvesbiedru, var uzlikt pa dienu, kad mājās ir vienas.

Metodes plusi

Metode sniedz salīdzinoši ātru un vērā ņemamu rezultātu. Tā īpaši labi palīdz gadījumos, ja ir izplūdis sejas ovāls, manāmi izteikta deguna mutes rieva, traucē dubultzods, vērojami maisiņi zem acīm vai pieres krunkas. Teipošana ļauj arī ietaupīt, jo vienīgās izmaksas saistītas ar teipošanas metodes apguvi un teipa iegādi.

Metodes mīnusi

Lai teipošana būtu efektīva, jāatrod laiks metodes apgūšanai.

Rezultāts nav ilgnoturīgs.

Kinezioloģiskos teipus var iegādāties apmēram par 15 eiro (iepakojums), pasūtot tos kādā no mājaslapām: www.sejasfitness.lv, www.palidzi.lv, www.fiziocentrs.lv

No tags

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *