Vakuummasāža sejai. Instrukcija.

 Šī masāžas tehnika palīdzēs no rītiem ātrāk atbrīvoties no pietūkuma, vienlaikus tonizējot un atsvaidzinot ādu.

Kakla sānu masāža

Lai sagatavotu ceļu limfas atteicei, jāizmasē kakla sānu daļas. To veic kustībā uz leju līdz atslēgas kaulam aptuveni piecas reizes pa katru attēlā norādīto masāžas līniju. Pēc šādas masāžas vajadzētu parādīties sārtumam; ja tā nenotiek, masāža jāturpina ilgāk.

Dubultzoda drenāža

Masāžu veic virzienā no pazodes apakšas uz kakla sāniem. Šādā veidā tiek aizvadīts liekais šķidrums no pazodes zonas, vienlaikus uzlabojot asinsriti un tonizējot ādu. Tas palīdzēs mazināt dubultzodu un uzlabos sejas ovāla līniju.

Sejas vidusdaļas liftinga masāža

Tā kā šķidruma attece virzās no sejas uz leju, arī masāža notiek šādā virzienā. Vispirms tiek izdrenēta sejas apakšējā daļa, un masāža notiek, sākot no attēlā novilktās horizontālās vidus līnijas līdz zemžokļa limfmezgliem. Pēc tam veic pilnu masāžu – no deguna sāna līdz tam pašam punktam, kur iepriekš. Arī šo masāžu veic pa piecām reizēm, lēnām velkot pa katru no trim līnijām. Kopā tās būs 15 masāžas reizes sejas vidusdaļai un 15 reizes sejai kopumā. Tas palīdzēs mazināt buldoga vaidziņus un deguna mutes rievu, tādā veidā piepaceļot sejas centrālo daļu un lūpu kaktiņus.

Turpinām veikt sejas vidusdaļas liftingu

Šķidruma attece no sejas centra virzās arī uz pie auss limfmezgliem. Šeit masāžu veiksim pēc tā paša principa kā iepriekšējā ilustrācijā. Vispirms tiek izdrenēta sejas ārējā daļa, sākot no attēlā novilktās vertikālās punktotās līnijas līdz ausīm. Pēc tam veic pilnu masāžu – no deguna sāna līdz tam pašam punktam, kur iepriekš. Arī šo masāžu veic pa piecām reizēm, lēnām velkot pa katru no trim līnijām. Tas palīdzēs mazināt deguna mutes rievu, tādā veidā piepaceļot sejas centrālo daļu un lūpu kaktiņus.

 Pieres zonas masāža

Masāža sākas no pieres centra virzienā lejup gar matu augšanas līniju, deniņiem un pieauss limfmezgliem, gar kakla sāniem līdz pat atslēgas kaula bedrītei. Pēc tam izmasējam tikai pieri – no centra līdz deniņiem. Arī šo masāžu veic tāpat kā iepriekšējās – pa piecām reizēm pa katru attēlā norādīto līniju. Šādā veidā iespējams piepacelt acs augšējo plakstiņu, masāža ļoti labi strādā uz savilktiem muskuļiem pieres zonā, to nedaudz atslābinot un izlīdzinot. Masāžu beidz, vēlreiz virzoties no pieres centra, deniņiem un kakla sānu daļas līdz atslēgas kaula bedrei, tādā veidā aizdzenot prom visu šķidrumu.

Kopumā šāda masāža neaizņems vairāk kā 10 minūtes, un pēc tās daudz efektīvāk darbosies sejas kopšanas produkti. Masāžas biežums ir atkarīgs no vajadzības, bet, tā kā limfai ir tendence uzkrāties, ideāli būtu, ja to varētu praktizēt pāris reižu nedēļā. Pati to veicu no rītiem, ja nepieciešams ātrāk atbrīvoties no tūskas, vai pirms svarīgiem pasākumiem, kad labi jāizskatās.

Masāžas bankas var iegādāties Instagram/faceremodeling.

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *