Bamboolaser – skaistuma salons rokassomiņā. TESTS

Kopš rakstu par skaistumkopšanu, esmu izmēģinājusi virkni procedūru, iepazinusies ar dažādām metodēm un speciālistu padomiem. Šo to no iepazītā esmu ieviesusi savā ikdienā, tomēr atklājumi, par kuriem varētu teikt – jā, tas patiešām strādā, gadās reti. Tomēr brīnumi notiek un viens no tādiem, par kuru vēlos pastāstīt, ir Latvijā ražotā LED gaismas ierīce Bamboolaser.

Esmu daudz rakstījusi par to, kādus tā dēvētos “gadžetus” izmantoju ādas kopšanai mājās. Nu jau gadus desmit esmu uzticīga vakuuma masāžas banciņām, kas lieliski uzlabo asins mikrocirkulāciju un palīdz tikt galā ar rīta pietūkumu. Lai uzlabotu kosmētikas un sejas masku iedarbību, izmantoju kvarca masāžas rullīti, bet dziļāk ādā ievadīt specifiskus serumus man palīdz rullītis ar mikroadatiņām. Tomēr ar gadiem ādas elastības zudums liek par sevi manīt, it sevišķi kakla zonā. Tāpēc sāku lūkoties pēc nopietnākas ierīces lietošanai mājās, kura varētu tikt pielīdzināts salonu procedūrai. Jāatzīst, ka piedāvājums nav diez ko plašs, it sevišķi pie mums. Bet sūtīt internetā baidījos – negribējās pirkt “kaķi maisā”, līdz vizītē pie kosmetoloģes Terēzes Beļkovas uzzināju, ka ierīcei, ar kuru viņa man veic procedūru, ir arī analogs lietošanai mājai. Tā es iepazinos ar Bamboolaser LED LIGHT gaismas ierīci, kura radīta un ražota šeit pat Latvijā.

Idejas autors ir ārsts Dr. Māris Belte, starp citu, plašāk zināms kā viens no retajiem fenotipologiem, kurš pēc sejas vaibstiem var noteikt cilvēka rakstura īpašības. Savulaik viņš specializējās iekšķīgajās slimībās un psihosomatiskajā medicīnā, bet pirms sešiem gadiem pievērsās lāzerterapijai, kas kļūst aizvien populārāka visā pasaulē. Tad arī viņam dzima ideja radīt zemas jaudas terapeitisko lāzeri mājas lietošanai, kas sniegtu vērā ņemamus rezultātus. Izveidojot profesionāļu komandu, šī ideja transformējās vērienīgā projektā, kur līdzās Bamboolaser iekārtai top arī kosmētika un pat izveidota aksesuāru līnija.

Šī lāzera princips balstās uz LED gaismas terapiju, kad ādas šūnas izmanto gaismu kā enerģijas avotu bojātu audu atjaunošanai. Šāda tipa ierīces pasaulē jau kādu laiku ir zināmas un to pielietojums atšķiras atkarībā no gaismas toņiem.  Zilā LED gaisma (430-450 nm) iedarbojas uz baktērijām, kas izraisa pinnes un akni, tāpēc ir piemērota problemātiskai ādai. Zaļā LED gaisma (525-550 nm) iedabojas uz melanocītiem un regulē melanīna sintēzi, tāpēc labi iedarbosies uz pigmentācijas skartu ādu. Savukārt sarkanā LED gaisma (650-730 nm) veicina fibroblastu aktivitāti, tādejādi stimulējot  kolagēna un elastīna veidošanos ādā. Tā veicina asins cirkulāciju, piešķir ādai elastību un tvirtumu, tāpēc tiek izmantota pretnovecošanās procedūrās. Bamboolaser LED LIGHT iekārtā tiek izmantotas tieši sarkanās gaismas diodes, kas izstaro gaismu ar viļņa garumu 660 nM – šādi tiek panākts, ka enerģija dozēti iekļūst dermā, aizsākot ādas atjaunošanas procesus.

Tā kā iekārta lietojama kopā ar sejas masku, tad pirmais, ko novēroju, bija jūtami labāk mitrināta āda. Tas skaidrojams ar to, ka iekārta stimulē mikrocirkulāciju, kas ļauj maskas sastāvā esošajām aktīvajām ielām iekļūt dziļākos ādas slāņos. Pēc aptuveni mēnesi ilgas lietošanas sejas ādas tonis kļuva svaigāks, bet reālu rezultātu pamanīju pēc trim mēnešiem. Tā kā mēs sevi spogulī redzam katru dienu, tad šīs izmaiņas varam uzreiz nepiefiksēt, bet man uz to norādīja dermatoloģe. Tad arī uztaisīju bildi (biju nofiksējusi fotogrāfijā seju pirms testēšanas sākuma) un salīdzinot “pirms” un “pēc” foto šaubu nebija – iekārta patiešām strādā. Īpaši labi redzams efekts tieši kakla zonā, kurā pēdējos gados novēroju ādas elastības zudumu.

Bamboolaser lietošanas ieteicamais biežums ir trīs reizes nedēļā un tā automātiski izslēdzas pēc 10 minūtēm. Taču tas ir laiks, kas ieteicams vienas zonas apstrādei. Tā kā es ļoti rūpīgi apstrādāju arī kaklu, dekoltē un nereti rokas, tad lietoju to vismaz 20 minūtes. Lai gan sākotnēji šķiet, ka iekārta ir dārga, faktiski tā ir trīs biorevitalizācijas procedūru cena, taču efekts viennozīmīgi ir labāks un iekārta kalpos vēl ilgi, kamēr sejas procedūru efekts ir īslaicīgs. Tāpēc šī viennozīmīgi ir jēdzīga investīcija mūsu pašu skaistuma labā, kas ātri atmaksāsies un kopā ar vērā ņemamo efektu cels arī pašapziņu. Ir taču tik forši paskatīties spogulī vai raudzīties tikko uzņemtā fotogrāfijā un secināt – es patiešām sasodīti labi izskatos!

Plašāk: Facebook/bamboolaserbeauty

Web: bamboolaser.com

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *