Sievišķīga sieviete. Kāda viņa ir?

Ir sievietes, kuras pazūd pūlī, bet netrūkst tādu, uz kurām atskatās. Mēs katra esam īpaša, taču tikai sievišķīga sieviete izstaro to īpašo auru, kas piesaista apkārtējos.

Kādēļ vienu dēļ vīrieši jūk prātā, bet citām jālien no ādas ārā, lai pievērstu stiprā dzimuma uzmanību? Ageless.lv apkopoja 6 pazīmes, kas raksturo sievišķīgu sievieti.

Viņa ir atturīga

Sievišķīga sieviete nekad nebāzīsies otram virsū ar sevi, savu viedokli un pārliecību. Viņa ievēro mērenību it visā, tostarp ģērbšanās stilā. Viņa flirtē, pazeminot balss tembru un koķeti pieverot skropstas, nevis, saģērbjoties kā ielasmeita, dodas uz naktskubiem iekarot vīrieti. Dziednieks Mārtiņš Geida uzskata, ka sieviete zaudē savu sievišķību brīdī, kad sāk uztraukties par to, vai ir pietiekami iekārojama. “Tas rada stresu, un sievietes apgūst flirtoloģijas mākslu, izturas pavedinoši, ir viegli pierunājamas, bet pēc tam gaužas, ka tiek izmantotas,” norāda Geida.

Viņa ir pārliecināta par sevi

Sievišķīga sieviete nekad neizrādīs, ka dzīve viņai ir par smagu. Tāpēc viņa vienmēr ies un sēdēs ar taisnu muguru un viegli piepaceltu galvu. Viņa nečīkstēs par nebūtiskiem sīkumiem, neapgrūtinās apkārtējos ar savām problēmām un allaž izskatīsies perfekti, pat tad, ja viņas makā būs vien pāris eiro. Sievišķīga sieviete zina savu sūtību un nenolaidīs galvu dzīves grūtību priekšā. Emocijām viņa ļaujas vienīgi tad, kad to neredz neviens cits.

Viņa pievērš uzmanību detaļām

Sievišķīga sieviete, veidojot savu tēlu, pievērš uzmanību detaļām: lakatiņiem, platmalēm, brillēm, rotaslietām, elegantām rokassomiņām. Viņa var izvēlēties visvienkāršāko apģērbu, bet, pateicoties pārdomātām detaļām, koptēls būs elegants. Viņa nekad neizies no mājas, neuzkrāsojusi lūpas, un allaž rūpīgi pārdomās, kāds lūpu krāsas tonis piestāv konkrētajam veidolam. Arī smaržas ir sievišķīgas sievietes neatņemama dzīves sastāvdaļa, kas vienmēr ir viņas rokassomiņā, pat vismazākajā.

Viņā ir noslēpums

Sievišķīga sieviete nekad nevienam sevi neatklās līdz galam. Viņa pratīs paturēt kādu noslēpumu, dēļ kā vīrieši jūk prātā. Attiecībās viņa ir rotaļīga, bet, ja patiesi iemīlas, tad ir spējīga uz pamatīgām, Remarka romānu cienīgām drāmām. Vīrietim īstu sievieti saprast nav iespējams, un tas arī nav vajadzīgs. Tāpēc jau mēs esam no Veneras, bet viņi – no Marsa.

sieviskiba blogs

Viņa bauda dzīvi

Sievišķīga sieviete neievēros absurdas diētas, neatteiksies no vīna glāzes un cigaretes. Viņa bauda to, ko dzīve tai sniedz, tāpēc restorānā neknibināsies ap salātlapu, bet mierīgu sirdi pasūtīs steiku, ja to vēlēsies. Viņa mīl dārgas un skaistas lietas, tāpēc netērē naudu lētos niekos, bet labāk sakrāj un iegādājas vienu, bet izcilu lietu.

Viņas māja ir viņas svētnīca

Sievišķīgas sievietes māja atklāj viņas dvēseli un personību. Gluži tāpat kā apģērbā, arī viņas mājai ir daudz personisku detaļu. Viņa ar lielu rūpību izturas pret mājas iekārtošanu un allaž to uztur kārtībā. Sievišķīgas sievietes mājas ir viņas svētnīca, pils un cietoksns. Te viņa jūtas droša un pasargāta neatkarīgi no tā ir kopā ar vīrieti vai nav. Pat dzīvojot ģimenē, sievišķīgai sievietei ir nepieciešams savs stūrītis – buduārs, kur pabūt divatā ar sevi un savu sievišķo būtību.

Epilogam

Mārtiņš Geida uzkata, ka mūsdienu sievietes bieži vien nav laimīgas, jo viņas neprot dzīvot kā sievietes. “Mātes mājās nav spējušas parādīt piemēru, skolā – tas pats, no pirmās klases māca vīrišķu uzvedību. Arī vīrieši nespēj kļūt par īstiem vīriešiem, jo nav īstu sieviešu.” Dziednieks ir pārliecināts – kāda dzimuma ķermenī dvēsele ir iemiesojusies, tādas īpašības ir galvenās, un par tām nedrīkst aizmirst, pretējā gadījumā tas rada milzīgu, neapzinātu stresu.

Tāpēc, mīļās dāmas, atklāsim sevī sievišķību, ar lepnumu to nesīsim un būsim laimīgas!

 

No tags
2 Responses
 • Milkeya
  oktobris 25, 2016

  Likteniga sieviete parasti atstaj neaizmirstamu iespaidu par sevi- vina vienlaikus sadzivo ledus un uguns, atklatiba un viltus, kaisle un prasme pateikt- ne. Radosiem cilvekiem likteniga sieviete ir nenovertejam Muza un iedvesmas avots.

 • Solvita
  decembris 12, 2016

  Sievietei ir nepieciešams un viņai ir jābūt sievišķīgai. Savādāk viņai ies secen viss, kas ar to nāk komplektā. Manuprāt, sievišķība dod daudz ko pozitīvu, tā liek Tev ne tikai iekšēji, bet arī ārēji starot, kā arī šo starošanu pamana vīrišķīgie vīrieši. Tavas iekšējās sajūtas atšķiras, jo Tu savā būtībā esi atšķirīga no tām, kas ir pelēkas un kurām nav sievišķīgā starojuma.
  Vairot sievišķību, palīdz arī vīrietis. Ja viņš būs pietiekami vīrišķīgs, tad tas Tev palīdzēs atraisīt sevī sievišķīgumu un vienkārši atļauties būt sievietei! Viņš liks sievietei mīlēt sevi pašu, noticēt, ka viņa ir skaista. Bet nevajag paļauties tikai uz vīriešiem. Strādājot pati ar sevi, apzinoties savu sievisķību un darīt visu, lai būtu pārliecināta par sevi- tas ir mūsu pienākums, ja vēlamies būt īstas sievietes!
  Sievišķība var sniegt vienus no skaistākajiem piedzīvojumiem Tavā dzīvē, neaizmirstamus brīžus, dēļ kuriem būtu vērts dzīvot. Sievišķība mums piedod eleganci un graciozitāti. Sievišķība ir kā dzīves piepildījums, tāpēc tieksimies uz to!

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *