Kā pagarināt vasaras iedegumu? 3 dabīgi pašiedeguma produkti

Par aizvadīto vasaru liecina vien brūnais iedegums, kurš ar katru dienu mazinās. Tā kā neeju uz solāriju un lietoju tikai pašiedeguma krēmus, esmu atradusi patiešām izcilu produktus, kurus droši varu rekomendēt citiem.

Pieredze ar pašiedeguma krēmiem lielai daļai no mums nav tā patīkamākā. Specifisks aromāts, plankumi, dzeltenīgs, nevienmērīgs tonis. Kopš tirgū parādījušies dabiskie pašiedeguma krēmi, šīs problēmas pieder pagātnei. Pašu pirmo pirms pāris gadiem iepazinu Lavera pašiedeguma krēmu. Šis dabiskās kosmētikas ražotājs izveidojis ļoti veiksmīgu aktīvo sastāvdaļu kombināciju, kura nav ne pārāk sarkana, ne arī dzeltena. Bez pašiedeguma sastāvdaļām tā satur arī E vitamīnu, kas pasargā ādu no priekšlaicīgas novecošanās. Regulāri lietojot Lavera pašiedeguma produktus, sejas un ķermeņa āda iegūst vienmērīgu, skaista iedeguma toni, izskatās svaiga un mirdzoša.

Lavera self tann face

Lavera pašiedeguma losjons ar organisko makadāmijas riekstu eļļu un saulespuķu eļļu.
Ķermeņa krēms 18,35 EUR Stockmann, Rimi Hipermārketi, Lavandas, ekoveikali.
Sejas krēms 14,50 EUR Stockmann, Rimi Hipermārketi, Lavandas, ekoveikali.

 No pašiedeguma kosmētikas jaunumiem pašus cildinošākos vārdus varu teikt par Annemarie Borlind Sunless Bronze pašiedeguma losjonu. Specifiskā aromāta vietā šis krēms patīkami smaržo pēc riekstiem un krustnagliņām. Iedegums ir viegli zeltains, kādu var iegūt tikai dienvidu kūrortos. Produkta sastāvā esošās augu eļļas un valriekstu ekstrakts nodrošina intensīvu ādas kopšanu. Noturīgākam un izteiktākam efektam losjonu ieteicams uzklāt vairākas dienas pēc kārtas.

borlind-sunless-bronze-04-800x800 

16,90 EUR eko veikali, www.lavandas.lv

Salīdzinoši nesen Latvijas tirgū parādījies vēl viens burvīgs dabiskās kosmētikas zīmols Lovea. Šī ražotāja arsenālā ir viegli tonējošs ķermeņa losjons ar papaiju ikdienas lietošanai. Tas ādai piešķir ļoti vieglu un maigu toni, ļaujot saglabāt vasaras iedegumu. Es to lietoju katru dienu kā mitrinošu ķermeņa losjonu, tādejādi uzturot iegūto iedegumu. Kā vēsta nosaukums, produkts smaržo pēc papaijas, ir maigi rozā tonī, vienmērīgi klājas un labi iesūcas. Bez tam, lielais 500 ml iepakojums pieejams par gaužām pievilcīgu cenu.

lovea

8.62 EUR ekoveikali, www.bioeko.lv

 Sākot lietot pašiedeguma kosmētiku jāatceras, ka vienmērīgs tonis veidosies tikai uz labi mitrinātas ādas. Pēc uzklāšanas jānoslauka rokas, lai gan ar dabiskajiem pašiedeguma krēmiem man nav veidojusies situācija, kad pirkstu starpās un uz apakšdelma veidojas pleķi. Atzīmēšu, ka šajos produktos iedegumu veidojošā sastāvdaļa DHA iegūta dabiski. Saistoties ar ādas virskārtā esošajām aminoskābēm notiek nekaitīga reakcija, kuras rezultātā veidojas melanoīdi – dabiski brūni pigmenti, kas ir ļoti līdzīgi melanīnam – tam dabiskajam pigmentam, kas veidojas UV staru ietekmē.

 

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *