Par sievietēm un kurpēm. Kā veidot kurpju garderobi

Bija laiks, kad par savu kurpju fetišu pat nedaudz kaunējos. It sevišķi brīžos, kad jāveic skapja revīzija un nav vēlēšanās šķirties ne no viena pāra. Taču es atradu risinājumu – iegādājos speciālu kurpju plauktu un priecājos par šo daili. Pat, ja ne reizi to neesmu uzvilkusi kājās.

Starp jēdzieniem kurpes un sievietes ir jāliek vienādības zīme. Sieviete + kurpes = LOVE. Vārdu “mīlestība” savas pirmās kurpju līnijas atklāšanā pieminēja arī modes apavu salonu Madam Bonbon un Miss Bonbon saimniece Jana Ezeriņa. Pēc Janas domām – kurpes, tas ir stāsts par sievieti un seksualitāti, ko visprecīzāk raksturo klasiskas miesas krāsas laiviņas. Tā ir stabila vērtība, kurai jābūt ikvienas sievietes garderobē. Tā kā Jana savas ideālās laiviņas nevarēja atrast, nolēma tās ražot pati. Un vēl pie tam ar košu fuksijas krāsas zoli. Mmmmm…. Atzīšos, ka arī es joprojām neesmu atradusi savu perfekto šī modeļa miesas krāsas kurpju pāri. Tāpēc priecājos, ka tādas drosmīgas dāmas kā Jana rīkojas un dara kaut ko lietas labā.

jana

01-bonbon copy

Madam Bonbon jaunās kurpju līnijas prezentācijas pasākums.

Lai arī kurpes es patiešām mīlu, šobrīd no impulsīviem pirkumiem cenšos izvairīties. Veidoju kurpju garderobi tā, lai tajā nebūtu nekā lieka, tajā pat laikā atrastos piemērots apavu pāris dažādiem dzīves gadījumiem.

Kurpju garderobes pamats – vienas bēšas un vienas melnas augstpapēžu laiviņas, kas piestāv pie jebkura klasiska apģērba – kā kleitām un svārkiem, tā biksēm. Kurpēm jābūt ērtām, no kvalitatīvas ādas, ar ērtu liesti.

bon bon kurpes

Madam Bonbon Stiletto No1. € 249 Madam Bonbon salonveikals Alberta iela 1

Katras stilīgas sievietes garderobē ir jābūt kādam vīrišķīgākam elementam, piemēram, ērtām, šņorējamām kurpēm (angļu valodā tām dots apzīmējums brogues) uz zema papēža. Tās var kombinēt kā pie vīrišķīga bikškostīma, tā pie sievišķīgiem gariem svārkiem, sarafāniem vai kleitām.

bruges

Alexander Wang brogues €355 €885 www.theoutnet.com

Ja sevi pieskaiti pie modes dāmu kategorijas, tad izvēlies joprojām aktuālos krīperus (creepers) –kurpes vai zābaki uz pildītas zoles, kas ir kā radīti maza auguma dāmām. Tā kā šāda stila apavi pieskaitāmi pie modes untuma, kombinēt tos vari ar ko vien vēlies – tik un tā izskatīsies stilīgi.

kriperi

Pierre Hardy Creepers €590  www.stylebop.com

Ja augstpapēžu laiviņas ir paredzētas svinīgākai iziešanai, tad ikdienas kurpju garderobes pamats ir pāris ērtu zempapēžu balerīnu un/vai loferu.

loaferi

Chiara Ferragno loafers “Eyes” EUR 255 www.luisaviaroma.com

Brīvdienās labiem laika apstākļiem noderēs snīkeri, sliktākiem – baikeru vai panku stila zābaki. Ar vai bez kniedēm, ķēdēm, sprādzēm un tamlīdzīgiem metāliskiem atribūtiem, tas jau ir gaumes jautājums.

zabaki kniedes

Saint Laurent panku stila zābaki. €1.300 €2.165 www.matchesfashion.com

Neatņemama rudens/ziemas garderobes sastāvdaļa – augsto stulmu zābaki, jeb botforti ar vai bez papēža. Šajā sezonā stulmi kļūst garāki, tādejādi vēl vairāk pasvītrojot sievietes seksualitātes spēku.

HIGHLANDSUE_BOR_7

Stuart Weitzman botforti €885 www.stuartweitzman.com

Foto: publicitātes foto

No tags

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *