Pavasaris Latvijas modē

Aizvadītajā nedēļā Rīgā norisinājās Latvijas modes nedēļas MODES MANIFESTĀCIJA, kurā savas kolekcijas demonstrēja pazīstami Latvijas modes zīmoli.

Četru dienu garumā modes mīļotājus priecēja kā apakšveļas un peldkostīmu, tā ready to wear (gatavs valkāšanai) un bērnu modes kolekcijas. Gaidāmā pavasara/vasaras sezona Latvijas modes dizaineru skatījumā solās būt krāsaina un dzīvespriecīga.

RED SALT

red salt

red salt1

Zīmols Red salt aicina svinēt dzīvi, uzmanības centrā izvirzot mežģīnes un sievišķību. Skates pirmajā daļā dominēja košas krāsas, bet otrā daļa bija veltīta izmalcinātām vakarkleitām, slavinot liktenīgās sievietes eleganci.

ALEXANDER PAVLOV

pavlovs

pavlovs1

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs aicina sievietes būt īstām un ziedēt. Viņa kolekciju raksturo ziedi, maigi pasteļtoņi, brīvi silueti un romantiska noskaņa.

ŠEILA

Sheila

--8392

Modes mākslinieces Šeilas kolekcijas ZĪMES tērpi tapuši iedvesmojoties no Latvijas spēka simboliem. Lins, batika, gleznojumi, izšuvumi un dabas krāsas atgādina par mūsu izcelsmi un nacionālo piederību.

CECINANINA

Cecina

cecina1

Modes dizaineres Ilzes Čečinas radītā kolekcija spēlējas ar eklektiku, dažādām audumu faktūrām, lielu uzmanību pievēršot aksesuāriem un caurspīdīgām detaļām.

CINNAMON CONCEPT

Cinnamon

cinnamon1

Šajā sezonā Cinnamon Concept pārsteidz ar sev netipiska rakstura tērpu kolekciju, kurā jūtama moderna metropoliska brīvdomība.

SIMONA VEILANDE

Veilande

veilande1

Jaunās modes mākslinieces Simonas Veilandes kolekcijas iedvesmas avots ir 60. gadu padomju disidenti, dzejnieki, rakstnieki. Kolekcijā tas izpaužas klasiskajās vērtībās, materiālos, krāsās, apdrukās un rakstos.

Teksts:Ageless.lv

Foto: Raimonds Birkenfelds

 

 

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *