Kādēļ jālieto nakts kosmētika. 6 iedarbīgi nakts produkti

Nakts ir laiks, kad mūsu organisms atpūšas. Miegā uzlabojas ādas vielmaiņa un šūnu atjaunošanās norit līdz pat astoņām reizēm ātrāk nekā dienā. Tādēļ kosmētikai, kuru lietojam pirms gulētiešanas, ir ļoti liela nozīme.

Izvēloties kosmētiskos līdzekļus jāņem vērā, ka ādas bioritmi un fizioloģiskās norises dažādos diennakts laikos ir atšķirīgas. No rīta āda vislabāk uzsūc mitrumu, tādēļ dienas krēma galvenais uzdevums ir mitrināšana un ādas aizsardzība pret apkārtējās vides kaitīgo ietekmi. Tostarp nakts ir īstais laiks, kad veicināt un stimulēt ādas pašatjaunošanās funkcijas.

Kāpēc jālieto nakts krēms

Tā kā dienas krēmam ir citas funkcijas, naktij ieteicams izvēlēties specializētus produktus. Nakts krēmos ir vairāk aktīvo sastāvdaļu, tādēļ tie ir intensīvākas iedarbības nekā dienas krēmi. Izvēloties nakts produktu jāņem vērā ādas vajadzības. Ja 25 – 30 gadu vecumā pietiks ar vieglu, mitrinošu produktu, tad pēc 30 jau jāraugās pēc krēma ar reģenerējošām īpašībām. Nakts produktu sastāvā esošas aktīvās vielas veicina asinsriti, uzlabo skābekļa piekļuvi šūnām un palīdz stimulēt kolagēna un elastīna sitnēzi, kā arī veicina ādas virskārtas atjaunošanos. Īpaši svarīgi tas ir pārkāpjot 35 gadu slieksni, kad kad ādas atjaunošanās procesi notiek lēnāk un šūnām ir vēlama papildus stimulēšana. Specializēti nakts produkti var sniegt ļoti labu rezultātu problemātiskas ādas gadījumā, jo dzīšanas procesi naktī norisinās ievērojami ātrāk. Vēlams nakts un dienas krēmus izvēlēties no vienas kosmētikas līnijas, jo tie viens otru papildina.

Kas jāievēro lietojot nakts kosmētiku

Neizvēlies pārāk spēcīgu, vecumam neatbilstošu produktu, jo tas var traucēt ādas pašatjaunošās procesiem. Nakts kosmētiku ieteicams lietot dažas stundas pirms gulētiešanas. Lai krēms iedarbotos, sejas ādai jābūt rūpīgi attīrītai. Produktu klāj plānā kārtiņā. To, kas nav iesūcies, vēlams pēc aptuveni 20 minūtēm notīrīt ar salveti, lai netraucētu ādai elpot un nekavētu mikrocirkulācijai. Nakts krēms jālieto tur, kur paredzēts un parasti to neklāj ap acīm un uz lūpām, kam jāizvēlas speciāli produkti.

Iedarbīgi jaunumi nakts produktu klāstā.

venus-beauty-detox-nachtcreme

Venus Beauty Detox nakts krēms

Sniedz ādai skābekli un palīdz šūnās atjaunoties, nodrošinot arī šūnu aizsardzību.  Noņem noguruma pazīmes. Āda no rīta būs starojoša un maiga.

€ 12,99 (Douglas)

shiseido capture

Shiseido Bio-Performance Glow Revival krēms

Uzlabo atjaunošanās kontroles funkcijas bojātajās šūnās, stiprina asinsvadu sienas un fibroblastus. Regulē ādas mikrocirkulāciju un skābekļa piesātinājumu. Var lietot no rīta un vakarā.

€ 127,49 (Douglas,Debenhams)

clarins

Clarins Super Restorative nakts krēms

Paredzēts intensīvai nakts ārstēšana, kas īpaši piemērots nobriedušai ādai. Bagātina ādu visos līmeņos, samazinot tumšos plankumus, mitrinot, padarot ādu mirdzošu.

€ 107 (Douglas, Debenhams)

Payot-Perform

Payot Perform Sculpt Nuit nakts krēms ar liftinga efektu

Formula, kas ir bagāta ar liposkulpturējošiem elementiem efektīvi veic sejas kontūru piepacelšanu un grumbu izlīdzināšanu. Nodrošina maigumu, elastību un atgriež ādai komfortu.

€ 77,90 (Douglas, Debenhams)

Clinique-Superdefense-night-recovery-moisturiser

Clinique Superdefense atjaunojošs nakts krēms

Cīnās ar pirmajām novecošanās pazīmēm, ko izraisa ārējās vides kaitīgā ietekme. Palīdz stiprināt ādas mitruma barjeru, vienlaikus stimulējot dabiskā kolagēna un elastīna veidošanos. Āda ir mitrināta, jauneklīga un svaiga.

€ 51,99 (Duglas, Debenhams)

eeste lauder

ESTÉE LAUDER Advanced Night Repair maska ar hialuronskābi dziļi attīra ādu no dienas laikā iegūtā vides piesārņojuma, ādu padarot veselīgāku, jaunāku un mirdzošāku.

€ 90.75 (Debenhams)

Teksts: Ageless.lv

Foto: Publicitātes foto

No tags

Pagaidām Nav Komentāru

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *