1. Piegādes noteikumi.

Sūtījumus Latvijā piedāvājam piegādāt izmantojot OMNIVA pakomātus visā Latvijā. Visiem sūtījumiem uz Omniva Pick-up punktiem Latvijā cena ir 3,00 EUR. Cena par piegādi nemainās neatkarīgi no Jūsu pirkuma apjoma. Piegādes laiks: 3 – 5 darba dienas.

2. Kā veikt pirkumu?

– Izvēlieties preci. Kad tas izdarīts, spiediet Pievienot Grozam, kas to automātiski pievienos Jūsu iepirkuma grozam.

– Noformējiet pasūtījumu. Dodieties uz sadaļu “Iepirkumu grozs”, rūpīgi izlasiet visu informāciju par sevis izvēlēto preci un aizpildiet obligātos laukus, kā arī pārskatiet izvēlētās preces un to daudzumu.

– Ejiet uz apmaksu

Ja Jūs apmierina veiktais pasūtījums, izvēlies vienu no metodēm, kā apmaksāt savu pirkumu un spiediet SAMAKSĀT

Pēc veiksmīgas apmaksas veikšanas Jūs saņemsiet uz savu norādīto e-pastu vēstuli ar pasūtījuma apstiprinājumu (e-pasts atnāk dažu minūšu laikā). Gadījumā, ja Jūs pasūtījuma apstiprinājuma e-pastu nesaņemat, tas nozīmē, ka apmaksa nav notikusi. Šajā gadījumā iesakām vēlreiz pārliecināties par visu prasīto darbību precīzu veikšanu un atkārtot pirkumu.

Pēc pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta saņemšanas, 1-2 darba dienu laikā, Jūs saņemsiet pasūtījuma izpildes e-pastu, kas informēs, ka prece ir nodotas piegādātājam piegādei.

3. Apmaksas kārtība

Apmaksa ar bankas karti ir iespējama tikai tajā gadījumā, ja banka, kura Jums ir izsniegusi doto karti, piedalās programmā drošo pirkumu veikšanai internetā (MasterCard SecureCode vai Verified by Visa). Pēc bankas kartes datu ievadīšanas Jūs varat tikt nosūtīti uz Jūsu bankas lapu drošības koda ievadīšanai, kas nepieciešams lai pārbaudītu Jūsu personas datus. Ja maksājums netiks apstiprināts, lūgums sazināties ar Jūsu banku, kura Jums ir izsniegusi maksājuma karti vai arī izvēlieties citu maksājuma veidu.

4. Atteikuma tiesības

Gadījumā, ja tiek konstatēts, ka prece ir brāķis, saskaņā ar Latvijas Republikas Patēretāju tiesību aizsardzības likumu, Pircējs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt Uzņēmumam e-veikalā iegādāto preci.

Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita no dienas, kad Pircējs ir saņēmis preci vai preces (preču) daļu (gadījumos, kas pasūtījums tika izpildīts daļēji).

Atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļai patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Uzņēmums patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Lai izmantotu atteikuma tiesības, Jums ar nepārprotamu paziņojumu ir jāinformē mūs epastā ulme.una@gmail.com par lēmumu atteikties no šā līguma.

Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

5. Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. Pārdevējs apzinās un ievēros visus drošības pasākumus, kas saistīti ar karšu datu pārsūtīšanu un pircēja kartes dati netiks glabāti.


Līgums

Latvijas Republikas likumdošana nosaka, ka internetveikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums

Pārdevējs ir SIA Ageless, vienotais reģistrācijas Nr. 40203353005
Pircējs ir fiziska vai juridiska persona, kas iepērkas ageless.lv
Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu: Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Privātuma politika

Šī privātuma politika izklāsta veidus, kādos internetveikals ageless.lv lieto un aizsargā jebkuru informāciju, kuru Jūs sniedzat, lietojot internetveikalu ageless.lv. Internetveikals ageless.lv apņemas aizsargāt Jūsu privātumu. Kad internetveikals ageless.lv lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, lai Jūs tiktu atpazīts mājaslapā, mēs apliecinām, ka tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai.

Mēs varam lūgt jūs norādīt šādu informāciju:

  • Vārdu, Uzvārdu;
  • Kontaktinformāciju (ieskaitot e-pasta adresi un/vai telefona numuru);
  • Jūsu adresi (piegādes adresi);
  • Citu informāciju attiecībā uz klientu aptaujām un piedāvājumiem;

Šī informācija mums ir nepieciešama, lai izpildītu Jūsu pasūtījumu, kā arī, lai nodrošinātu piedāvājumu atbailsotši tieši Jūsu interesēm un vēlmēm.

Iesniegtā informācija tiks izmantota:

  • Klientu datu bāzes uzturēšanai;
  • Preču un pakalpojumu uzlabošanai;
  • Informācijas sūtīšanai par jauniem piedāvājumiem;
  • Saziņai.

Mēs apliecinām, ka Jūsu informācija pie mums ir drošībā. Lai novērstu nepilnvarotu pieeju informācijai vai tās izpaušanu, mēs esam veikuši fiziskas, elektroniskas un organizatoriskas procedūras, lai pasargātu un nodrošinātu elektroniski ievāktās informācijas privātumu.

Kā mēs lietojam sīkdatnes, (ko angliski sauc par cookies)?

Sīkdatne jeb cookie ir mazs fails, kas jautā atļauju tikt izvietotam Jūsu datora cietajā diskā. Tiklīdz Jūs tam piekrītat, fails tiek pievienots un sīkdatne palīdz analizēt datu plūsmu pārraides tīklā vai informē par kādas vietnes apmeklēšanu. Sīkdatnes ļauj interneta aplikācijām reaģēt uz Jums individuāli. Interneta aplikācija var pielāgot tās darbības Jūsu vajadzībām, interesēm, tam, kas Jums patīk vai nepatīk, savācot un atceroties informāciju, ko Jūs lietojat.

Mēs lietojam datu plūsmas sīkdatnes, lai atpazītu lapas, kas tiek lietotas. Sīkdatne nekādā veidā nesniedz mums pieeju Jūsu datoram vai jebkādai informācijai par Jums, izņemot datus, ko Jūs pats vēlaties mums sniegt. Jūs varat izvēlēties vai noraidīt sīkdatnes.

Gadījumā, ja nevēlaties saņemt jaunums no mums, vai jebkādu citu informāicju, kas neattiecas uz konkrēta pirkuma izpildi, Jūs varat no šādas iespējas atteikties, sūtot mums epastu un mēs Jūsu lūgumu respektēsim.

Mēs nepārdosim, neatklāsim, neizplatīsim Jūsu personisko informāciju trešajai personai, ja vien mums nav Jūsu atļaujas vai to nepieprasa likums.

Jūs varat pieprasīt detaļas par savu personisko informāciju, kas ir mūsu rīcībā saskaņā ar Fizisko personu datu aizsardzības likumu. Ja Jūs vēlaties informācijas kopiju, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu: ulme.una@gmail.com

Ja Jums šķiet, ka jebkura informācija vai dati, kas mums ir pieejami par Jums, ir nepareizi vai neprecīzi, lūdzu, uzrakstiet mums e-pastu. Mēs nekavējoties izlabosim neprecīzo vai nepareizo informāciju.