Par mani

Esmu žurnāliste līdz kaulam. Žurnālistikā darbojos jau vairāk par 20 gadiem. Mēdz teikt, ka ik pa 7 gadiem kaut kas ir jāmaina, – tieši tā noticis arī manā profesionālajā karjerā. Bijis LTV „Panorāma” reportieres un biznesa ziņu vadītājas posms, sekoja darbs sabiedrisko attiecību sfērā, tiku ievēlēta „Nacionālajā radio un televīzijas padomē”, bet pēdējos 7 gadus mana aizraušanās ir mode un skaistumkopšana. Neatkarīgi no ieņemamā amata, nevienu brīdi neesmu pārtraukusi rakstīt, un visi priekšnieki ar sapratni izturējušies pret manu darbošanos žurnālistikā. Šobrīd ir pienācis laiks, kad vēlos dalīties uzkrātajā pieredzē un zināšanās, –tāpēc ir tapis šis blogs.

pizap.com14304684829232

Kādēļ ageless?

Tulkojumā no angļu valodas vārds ageless nozīmē mūžīgs, nenovecojošs vai bez vecuma. Mums ikvienai dzīvē pienāk brīdis, kad aizdomājamies par šo tēmu. Mēs cepamies par krunciņām, liekajiem kilogramiem, slīgstam kompleksos un zaudējam dzīvesprieku. Tikmēr dzīve paiet garām, jo neapmierinātība ar sevi neļauj izbaudīt šodienu. Uzskatu, ka mūsu uzdevums nav visu mūžu izskatīties jaunām, bet gan justies labi savā vecumā. Mēs nevaram apturēt laiku, taču mūsu varā ir mainīt savu attieksmi pret to.

Katra sieviete ir unikāla, un lielākā māksla ir prast to izcelt un akcentēt. Nav jāpielāgojas sabiedrības uzliktajiem stereotipiem par to, kā mums jādzīvo, jāizskatās un jājūtas noteiktā vecumā. Stiliste Žanna Dubska uzsver, ka “stilīgi cilvēki vienkārši ir spējuši atrast ne tikai savu stilu, bet arī tādu, kurš uzrunā citus.”

Esmu radījusi šo blogu, lai iedvesmotu sievietes dzīvot tā, kā viņas pašas vēlas, nebaidoties atšķirties un būt citādām.

pizap.com14304673806451

Ļoti ceru, ka ageless.lv kļūst par vietu, kurā ikviena sieviete varēs uzticēt savas pārdomas, dalīties idejās un atklājumos. Vēlos, lai šī vietne vieno cilvēkus, kas mīl sevi, savu dzīvi un apkārtējos.

Stils un mode

5 Responses
 • Anda
  septembris 28, 2016

  Tikko izlasīju rakstu Ievā par Ditu Lūriņu. Piekrītu tam, ka mēs pārāk daudz laika esam iztērējušas , rūpējoties par citiem. Sen zināms teiciens-mīli pati sevi, un tad arī citi tevi mīlēs. Taisnība jau vien ir. Ko gaidu no šī bloga? Prieku, skaistumu un iedvesmu, kas ļaus man uzdrīkstēties. Uzdrīkstēties būs īstajai Es, bez izskaistinājumiem un izlikšanās, elpot viegli, dzīvot ar baudu un svinēt dzīvi. Paldies! Esmu ar jums, skaistās, neatkārtojamās, un mācos arī pati kļūt par tādu!

 • Zane
  aprīlis 24, 2019

  Īsi pirms saviem 30 esmu apjautusi, ka sen vairs nav 18 un no tiem “tālajiem 30” nemaz nav jābaidās. Sevis meklējumos gan ar iedvesmojošu cilvēku stāstiem, gan ar psihologa un grāmatu palīdzību, esmu ceļā uz laimi būt sevī! Te noteikti būs vieta kur smelties enerģiju, iedvesmu vai vienkārši justies labi. Mums patīk vietas kur mūs gaida, šī noteikti sajūtu līmenī ir tāda !

 • Landlady Lata
  augusts 4, 2019

  Labvakar! Nevajag sevi mānīt, meitenes! Mēs visas šauuuusmīgi baidāmies gan no 30, gan no 80. Un darām visu, lai būtu-izskatītos-justos-kāds cits mums to iemelotu- jaunākas! Tāpēc jau arī rodas šādi blogi, ka MUMS IR ŠAUSMĪGI BAIL…

 • Madara
  augusts 16, 2019

  Tikai pirms dažām dienām, kaut kā neapzināti atdūros pret šo pasakaino un iedvesmas bagāto blogu.

  Es vēlos Unai izteikt pateicību visu sieviešu vārdā, kuras viņa ir iedvesmojusi. Una ir tik starojoša, enerģiska, skaista, atklāta un kodolīga. Gaidu, ar nepacietību, kad iegādāšos grāmatu.’’ Skaistumam nav gadu”.Laimīgi ir tie, kas ir skaisti, jo tā ir dabas dāvana.
  Man un kategorijai, kas varbūt nav tik ļoti apdāvināti ar šādām balvām, tomēr ir arī atvēlēta skaista balva- ELEGANCE, kas nav viegls ceļš, bet tiešām ir pūļu vērts. Elegance ir saskaņa, kas līdzīga skaistumam, tikai ar to atšķirību, tā nav dabas dāvināta, bet gan rūpīga darba rezultāts.

Kādas ir tavas domas?

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *